Kadınlar hamamına bacadan erkek düştü

'Haberler' forumunda alemşah tarafından 2 Ara 2010 tarihinde açılan konu


 1. Kayseride kadınlar hamamında yıkanan 42 yaşındaki Fatma Erdem ile kızı 16 yaşındaki Mervenin yanına, hamamın baca temizliğini yaparken dengesini kaybeden Musa Aslan düştü.
  [​IMG]
  Olay, Melikgazi İlçesi Hunat Mahallesinde bulunan Hunat Hamamında meydana geldi. Anne Fatma Erdem kızı Merveyi de alarak hamama gitti. Bu sırada baca temizleyicisi Musa Aslan, yanına aldığı Mustafa Mazıcı ile hamamın bacalarını temizlemek için çatıya çıktı. Kurduğu merdivenle bacayı temizlemeye başlayan Musa Aslan, dengesini kaybedince 7 metre yüksekten kadınların bulunduğu bölüme düştü. Işıklandırma camlarını kırarak düşen Aslan ağır yaralanırken, Fatma Erdem ile kızı Merve de cam kırıklarından yaralandı.
  Büyük korku yaşayan anne- kız ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, 7 metreden düşerek ağır yaralanan Musa Aslan ise Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Gevher Nesibe Hastanesine kaldırıldı.

  Olayı gören baca temizlik işçisi Mustafa Mazıcı “Musa usta bacayı temizlemek için merdivene çıktığı sırada dengesini kaybetti. Baca taşları çürükmüş, kadınlar bölümüne düştü dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

  mynet
   
Yükleniyor...