Kadınlara Alınabilecek En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 30 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. 2013 Kadınlara Alınabilecek En Güzel Yılbaşı Hediyeleri


  En çok okuduğu derginin 1 yıllık aboneliği onu çok mutlu edecektir kesinlikle..;)

  Hediye edeceğiniz kişinin ismi ajandanın bazı sayfalarındaki görsellerin içerisine yerleştiriliyor. Örneğin gökyüzüne, suya hatta dağlara bile sevdiğinizin ismini yazdırabilirsiniz süpe rolacakdır eminim.

  En sevdiği sanatçının konserine önlerden iki kişilik bir bilet! Eğer hediye alacağınız kişi kız arkadaşınızsa bu hediye baş başa güzel bir gün geçireceğinizin garantisi olabilir.

  Yemek yapmayı seven ve değişiklikten hoşlanan bayanlar için ideal bir hediye. Ayrıca her kitapçıda bulabileceğiniz bir ürün olduğundan onu bulmak için saatlerinizi harcamanıza gerek yok.

  Rahatlatıcı, canlandırıcı veya stres azaltıcı aromaterapik etkilere sahip mumlar piyasada kolayca bulunabiliyor.

  Yakın arkadaşlar ya da sevgililer için ideal bir hediye. Hediye edeceğiniz kişinin en güzel fotoğraflarını toparlayıp kitap haline getiriyorsunuz. Böylece çerçeve içinde fotoğraf hediye etme gibi bir klasiğin çok ötesine geçmiş oluyorsunuz.

  Marketlerde satılan tipik yılbaşı sepetlerine benzer şekilde kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir hediye. İhtiyacınız olan sadece bir sepetin içine hediye alacağınız kişinin kitaptan, çikolataya, el kreminden, çoraba kadar sevdiği birçok şeyi koymak.

  Eğer hediye almaya iyi bir bütçe ayırdıysanız ve karşınızdaki insanın hayatınızda özel bir anlamı varsa seçeceğiniz hediye pırlanta olmalı. Bilginiz olsun: Hediyenizin beğenilmemesi gibi bir ihtimal yok!

  Yılbaşının rengi kuşkusuz ki kırmızıdır. Kırmızı, saten ve yüksek topuklu bir çift ayakkabıya hangi kadın hayır diyebilir ki!
   
 2. Cevap: Kadınlara Alınabilecek En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

  mrb.kadınlara alınacak en güzel hediye taniki çiçek :)
   
Yükleniyor...