Kadir Gecesine Özel Kandil Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda zamaneanne tarafından 12 Ağu 2012 tarihinde açılan konu

 1. Kadir Gecesi Kandil Mesajları


  2012 Kadir Gecesi Mesajları

  [​IMG]


  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle. Kadir geceniz mübarek Olsun.

  Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle, Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi. Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kadir geceniz hayırlı olsun!

  Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle. Kadir geceniz mübarek olsun.

  Gül-i Muhammed-i olanlara selam olsun, selam diyarından geçenlere bahar osun, gönlü hazan olanların gönlü gülistan olsun, Mübarek Kadir Geceniz Kutlu Olsun.

  Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler. Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Yakınlık ne mekanda ne zamandadır. Sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

  Ruhu aşk ve muhabbet mühürüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, çoşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

  Allahın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kadir geceniz mübarek olsun.
   
Yükleniyor...