kapalı bayanlar için Yeni elbise modelleri

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Belinay tarafından 15 May 2014 tarihinde açılan konu

  1. Tesettür kıyafetleri de en az diğer kıyafet modelleri kadar ilgi çeken koleksiyonlara sahip. Bu nedenle tesettürün modası olmasa da bayanlar için kapalı giyimin de kendine has bir tarzı ve modası var. Söz konusu bayanlar olunca kapalı elbise modellerinden de bahsetmeden olmuyor. 2015 en sık kullanılan tasarımlarını, aradığınız kapalı elbiseleri burada görebilirsiniz. Bunun yanı sıra sizin için en güzel kapalı elbise modellerini bir araya getirdik ve hazırladık.

    Kapalı elbise modelleri bu yıl tesettür kesimin en sık kullandığı kıyafetlerden bir tanesi. Bu nedenle ister genç isterseniz de orta yaş her kadına güzel, her kadına özel tasarımları kapalı elbiseler arasında bulabilirsiniz. Mesela bu yıl şifon etekli kapalı elbiseler çok moda. Elbise de kullanılan şifonlar hem modelin hafif hem de daha kullanışlı olmasını sağlıyor. Bunun dışında kullanılan tasarımlarda renk ve model kısıtlaması yok. Bu nedenle de her zaman aradığınız modelleri kapalı elbise tasarımlarında bulabilirsiniz.

    elbise modelleri1.jpg elbise modelleri2.jpg elbise modelleri3.jpg elbise modelleri4.jpg elbise modelleri5.jpg elbise modelleri6.jpg elbise modelleri7.jpg elbise modelleri8.jpg elbise modelleri9.jpg elbise modelleri10.jpg elbise modelleri11.jpg elbise modelleri12.jpg elbise modelleri13.jpg elbise modelleri14.jpg elbise modelleri15.jpg
     
Yükleniyor...