Karamel Tv

'Popüler Diziler' forumunda YAREN tarafından 3 Haz 2010 tarihinde açılan konu

 1. Karamel Tv yayını, Karamel TV kanalı
  Karamel tv 1 Haziran 2010 Salı günü yayın hayatına başladı..
  Star 24 Medya Grubunun kadın ve çocuk temalı kanalı Karamel 2 gün önce yayına başladı.

  [​IMG]

  Karamel tv'de bütün gün kadınlara yönelik programlar ve çocukları neşelendirecek çizgi filmler, çizgi diziler ekranlarda olacak.

  Ekran başındaki izleyicilerin ilgiyle takip edeceği yapımları konu alacak olan Karamel çok iddialı görünüyor.Çağdaş kadının yaşam tarzına seslenen yayın anlayışı ile şimdiden büyük merak uyandıran Karamel, kadınları ve çocukları aynı ekranda buluşturacak.

  Kadınlara özel seçkin filmler, diziler, Hollywood Sinemasının en yeni yapımları, tüm dünyada kitleleri etkisi altına alan pilates ve yoga saatleri, dünyaca ünlü gurmelerle yemek programları, milyon dolarlık malikanelerin detayları, mimari ve dekorasyonda en son trendler ile Karamel, kadınların tv tercihlerinde önemli rol oynayacak.

  Sonic, Cedric gibi tüm ülkelerde çocukların sıkı takipçisi olduğu çizgi diziler, Tenten gibi klasiklerin modern yorumları ve yeni bilgisayar animasyon (CGI) tekniğiyle hazırlanmış çizgi sinema fenomenleri Robin Hood, Alice Harikalar Diyarında ve Ali Baba Kırk Haramiler ile çocuklar Karamele doyamayacak..


  Kadınlara ve çocuklara ekran başında kaliteli zaman yaşatarak, onlara dünyadaki son yenilikleri sunmayı hedefleyen Karamel, kısa sürede tematik kanallar arasında özel bir yer edinecek gibi görünüyor.


  Karamel Uydu Frekansları ise şöyle; Türksat 3A, 42° E, 12679 V 8888
  medyafaresi.com
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 6 Mar 2011
Yükleniyor...