Karaoğlan Sinema Filmi Oluyor

'Medya Bölümü' forumunda zamaneanne tarafından 8 Ağu 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]



  Suat Yalazın Çizerliğini yaptığı Karaoğlan Sinema filmi oluyor. Yalaz'ın 1963te çizmeye başladığı “Karaoğlan yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştu.

  Yönetmenliğini Kudret Sabancının üstlendiği, başrollerini Volkan Keskin, Müge Boz, Hasan Yalnızoğlu, Hakan Karahan ve Özlem Yılmazın paylaştığı filmin çekimleri önceki gün Kilyosta başladı.

  Film için ayrıca Rusyadan ve Almanyadan gelen akrobasi ekipleri, at binme ve dövüş sahnelerinde hünerlerini sergiledi, oyunculara da büyük destek verdi.


  FİLMİN HİKAYESİ

  Yıl 1238... Moğollar, Anadoluya girmek üzere. Moğol istilasından korunmak için bir Türk devletleri birliği oluşturulacak. Bu amaç uğrunda Çise Hatun (Özlem Yılmaz) Altın Ordaya gelin gidecek. Ancak başlarında Camokanın (Hasan Yalnızoğlu) bulunduğu Moğollar, Çise Hatunu ortadan kaldırmaya çalışarak bu birliğin oluşmasını engellemeye çalışacak. Tabii Karaoğlana (Volkan Keskin) karşı durabilirlerse! Yani bir anlamda, Anadolunun kaderi Karaoğlanın, babası Bayboranın, kader ortakları Balaban ile Çalıkın ve esas oğlanımızın başının belası Bayırgülünün ellerinde.
   
Yükleniyor...