Kaspersky Internet Security 2011 11.0.2.556

'Teknoloji' forumunda cCasT tarafından 26 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. Kaspersky Internet Security 2011 11.0.2.556  Kaspersky Internet Security 2011 11.0.2.556 güncel versiyon Antivirüs & Güvenlik kategorisinde oldukça popüler programlardan biridir. Kaspersky Internet Security 2011 sonunda piyasaya çıktı! Milyonlarca kişi tarafından beklenen, en etkili koruma programlarından biri olan Kaspersky sayesindebilgisayarınızı otomatik olarak koruyabilir ve siz nerede olursanız olun bilgilerinizi güvende tutabilirsiniz. Güvenli bir internet deneyimi için ihtiyacınız olan herşey Kaspersky Internet Security 2011'de artık mevcut...Tüm özellikleri ve teknolojisi ile Kaspersky Anti-Virus'ü de içerisinde barındıran Internet Security, internette güvenli bir şekilde dolaşmanızı sağlıyor. Kaspersky Internet Security, bilgisayarınızı ele geçirmeye çalışan siber suçlulara karşı bilgisayarınızı korur. Paranızı ve kimliğinizi güvende tutar Geliştirildi! Banka hesabı hırsızlıklarına karşı koruma Çevrimiçi alışveriş tehlikelerine karşı güvenlik Sistem İzleyicisi sezgisel tabanlı olarak şüpheli programları izler, analiz eder, kaydeder ve engeller. Yeni! Sorgulanabilir ve şüpheli uygulamalar ve websiteleri için "Güvenli mod" Siber korsanlar bilgisayarınızı ele geçiremez Çevrimiçi avcılara karşı aile koruması Dosyalarınızı ele geçirmek isteyen hacker'lara karşı güvenlik Geliştirildi! Bilgisayarınızın düzgün çalışması

  Güvenli Wi-Fi bağlantıları

  İki yollu kişisel güvenlik duvarı Ebeveyn kalkanı Geliştirildi! Kaspersky Internet Security 2011, sunduğu birçok yenilik ve geliştirilmiş birçok özelliği ile eşsiz koruma sunar ve sisteminizi her türlü tehlikeye karşı korurken aktivitelerinizi de güvene alır: Benzersiz güvenli modu ile şüpheli uygulama ve websitelerinde güvenli keşifler Geliştirildi! Güvenlik uygulama görüntülemesi ile bilgisayarınızdaki tüm yüklü yazılımların güvenliğini görüntüleyebilirsiniz Geliştirildi! "Safe Surf" özelliğiyle zararlı siteler bloke edilir. Yeni! Kimlik bilgileri kontrol özelliği sayesinde ekstra güvenlik Geliştirildi! İnternet tarayıcıları için geliştirilmiş Kaspersky Toolbar ile güvensiz ve zararlı yazılım içeren sitelere karşı uyarı Geliştirildi! Kolay ulaşım sağlayan masaüstü aracı Yeni! İçerisinde barındırdığı sanal klavye özelliği ile temel kimlik hırsızlığı koruması Acil algılama sistemi ile hızlı bir şekilde yayılan tehliklere karşı önlem Geliştirildi!
  Yeni jenerasyon proaktif koruması ile bilinmeyen tehlikelere karşı da aktif koruma Geliştirildi! Özel oyun modu sırasında da uyarı, güncelleme ve tarama imkanı Yeni!
  Sistem izleme teknolojisiyle sisteminizdeki zararlı aktiviteler monitörlenerek analiz edilir. Saldırı engelleme ve yeni acil müdahale sistemi ile derhal müdahale edilmesi gereken tehditlere ve bilinmeyen tehditlere zamanında müdahale. Ödüllü teknolojisi ile Kaspersky Internet Security 2011, tüm tehlikelere karşı sizi korur: Virusler, Truva atları, solucanlar ve diğer malware, spyware, adware yazılımları Rootkitler, bootkitler ve diğer karmaşık tehlikeler Keylogger ve ekran ele geçiren malware yazılımlarının neden olduğu kimlik hırsızlıklarını engelleme Botnet ve bilgisayarınızın kontrolünü eline almak isteyen diğer illegal yöntemler Yeni çıkmış ve bilinmeyen tehlikelere karşı koruma Download yöntemi ile bilgisayarınıza sızmaya çalışan zararlı yazılımlar.

  Windows XP için sistem gereksinimleri: Intel Pentium 800 MHz veya daha yüksek (veya

  eş değerde donanım) 512 MB RAM Windows Vista/7 için sistem gereksinimleri: Intel Pentium 1 GHz 32 bit (x86) / 64 bit (x64) veya daha yüksek (veya eş değerde donanım) 1 GB RAM (32-bit) veya 2 GB RAM (64-bit)

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Haz 2013
Yükleniyor...