Kenan Ece Kimdir resimleri

'Biyografi' forumunda HazaN tarafından 6 Şub 2011 tarihinde açılan konu


 1. Kenan Ece hayatı,Kenan Ece hakkında bilgi

  1980 yılında doğdu. Avusturya Lisesi'ni bitirdikten sonra 2004 yılında Amerika'da Davidson College'de tiyatro ve ekonomi eğitimini tamamladı.

  Üniversitede bir çok oyunda rol alan Kenan Ece mezun olduktan sonra İrlanda - Dublin'de yaşamaya başladı. İki yıl boyunca Gaeity School of Acting 'de oyunculuk derslerine devam edip İrlanda'nın en köklü televizyon dizisi "Fair City" 'de 13 bölüm rol aldı. Ardından İrlanda Devlet Tiyatrosu "The Abbey" 'de çalıştı. Irish Film Academy 'de kamera önü oyunculuğu üzerine dersler aldı. İrlanda'nın sevilen komedyenlerinden Katherine Lynch'in televizyon şovunda İspanyol bir matadoru oynadı.

  Kenan Ece'nin ilk sinema projesi yönetmenliğini Yusuf Kurçenli'nin yaptığı, başrollerini Tuba Büyüküstün ve Hakan Eratik'le paylaştığı 'Yüreğine Sor' filmi oldu. Ay Yapım'ın 'Samanyolu' adlı dizisinde 'Namık' karakterini ve başrollerni Perran Kutman, Çetin Tekindor, Melis Birkan, Özge Özpirinçci ve Öner Erkan'la paylaştığı 'Deli Saraylı' adlı dizide 'Emir Zahir' karakterini canlandırdı.
  Kenan Ece2.jpg
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 21 Tem 2014

 2. Cevap: Kenan Ece Kimdir Kenan Ece hayatı, resimleri

  kenan seni çook ama çook seviyorum.2 kere bizim mahelleye gelmişsin arkadaşlar seni görmüş ve seninle knuşmuşlar.ben seni görmedim diye çok üzüldüm.hergece rüyama giriyosun.bu yüzden seni çoookkk ama çoookkk seviyorum.seni görsem foto çektirmeden ve bir kere yanağından öpmeden bırıakmıycammm...:)))<3<3<3
   

 3. Cevap: Kenan Ece Kimdir Kenan Ece hayatı, resimleri

  mersine islah evin'i oynamaya geliyorsun ve seni görücem çünkü kulisinde görevli olucam :D :D
   
Yükleniyor...