Kepçe Kulak Estetiği Videosu

'Kişisel Bakım' forumunda ZeuS tarafından 29 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. Kepçe Kulak Estetiği,
  kepçe kulak ameliyatı izle,
  Kepçe Kulak Estetiği hakkında bilgi

  Kepçe Kulak Estetiği nasıl yapılır

  Kepçe kulak, kulak yapısında yaşanan bir deformitedir ve kulak kıkırdak yapısının konumlanma sorunlarından kaynaklanmaktadır. Başarılı bir estetik cerrah tarafından gerçekleştirildiğinde kulak arkası bölgeden kulağa girilir ve kulak kıkırdağına yeni konumu verilir.

  Kulak ve baş arasında belirli bir açı bırakılarak estetik bir görünüm yakalanmaya çalışılacaktır. Fakat kepçe kulak ameliyatı her zaman kulak kıkırdağının öne doğru açılmasından kaynaklanmamaktadır. Kimi zaman kulağın belirli bir bölgesinde istenmeyen görünümler oluşabilir; bu durumda otoplasti ile bu deformite giderilebilir….

  Kepçe Kulak Ameliyatı Ne Zaman Yapılmalıdır?

  Kepçe kulak estetik ameliyatını istediğiniz zaman olabilirsiniz fakat uzman görüşü doğrultusunda okul öncesi dönemde bu operasyonun gerçekleştirilmesi önerilmektedir. Okul çağında miniklerin birbirlerine karşı şaka yapma konusunda ne kadar acımasız olduğu düşünüldüğünde bu sürecin öne alınılmasının önemi anlaşılacaktır…

  Kepçke kulak ameliyatı sonrasında herhangi bir kozmetik ürün kullanmak konusunda sınırlama getirilmemekte ve ameliyat izi kalmamaktadır.
  Kepçe Kulak Estetiği Videosu
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 6 Oca 2014