Keyword Elite 1.3.9.1-Keyword Elite ne işe yarar

'Teknoloji' forumunda Ezlem tarafından 5 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. Keyword Elite Nedir?,Keyword Elite Hakkında Bilgi


  [​IMG]
  Keyword Elite 1391 + R97 Update; WebMaster`lar için vazgeçilmez mükemmel bir araç Bu yazılım ile keyword arama,keyword ekleme ve Search Engine Optimization ayarlamalarını yapabilirsiniz

  1-Keyword Elite ile anahtar kelimelerin Google, Yahoo gibi önemli arama motorlarındaki aranma oranlarını öğrenebilirsiniz.

  2-Aranma oranlarının dışında anahtar kelimelerle ilgili az rekabet olan tavsiyelerde bulunur, bu sayede adwords masrafınız düşer ve satışlardan daha iyi sonuçlar alırsınız.

  3-Market Search Sleuth özelliği ile anahtar kelimelerin rekabet oranlarının dışında kaç kişi tarafından adwords kampanyası olarak kullanıldığını ve bu adwords kampanyalarının hangi sitelere yönlendirildiğini gösterir. Ayrıca muhtemel adwords reklamınızın getireceği tahmini organik trafikte böylece görülmüş olur. İlgili anahtar kelimelerin 12 aylık arnama oranlarını görebilir ve trendleri takip edebilirsiniz.

  4-Belli anahtar kelimelerde en iyi rank elde eden sitelerin bunu nasıl başardığını gösteren bir fonskiyondur. Bu sitelerin anahtar kelime kulanım sıklığı,backlin adeti gibi konularda nasıl başarıyı yakalıdıklarını görür ve kendi çıkarınız adına faydalanabilirsiniz.

  5-Keyword Elite’ in mükemmel bir özelliği de pazarlamayı düşündüğünüz ürünle ilgili istatiskler çıkarabilmesi.Ne sıklıkla ne kadar süreyle pazarlandığını ortaya koyabilmesidir.Böylece önemli bir kriter olan ürün seçimi konusunda hata oranınız düşer.

  5 madde de avantajları sıraladık.Affiliate yapmak isteyenler için önerdiğim bir programdır.