Kilo Vermek İçin Ne Yapmalıyım

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Yasemin tarafından 9 Mar 2014 tarihinde açılan konu

 1. Kilo Vermek İçin Evde ne yapılır?  Kilo verek istiyorsunuz ve evinizde ne yapacağınızı bilemiyorsunuz bu konu hakkında gerekli bilgileri bulacağınız bir yazı paylaşıyoruz sizlerle.Evde kilo vermek için ne yapabiliriz hep birlikte öğreniyoruz.

  Kilo vermek için yapılması gerekenler ve öncelikli olarak nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda öneriler bulacaksınız. Bu öneriler kilo vermek istiyorum diyenler için oldukça yararlı olacaktır.İdeal kilo hesaplama sayfasından ideal kilo hesabınızı yaptıysanız ve ideal kilonuza geri dönmek istiyorsanız artık beslenmenize ve yaşam tarzınıza biraz dikkat etmeniz gereklidir.

  kilo-vermek-icin-4.

  Eğer sadece 5-10 kilo fazlanız var ise kendi başınıza yapacağınız akıllı diyetler ve egzersiz sonucu bunları verebilirsiniz. Ancak 10 kilodan fazlanız varsa mutlaka doktor ve diyetisyen kontrolü altında kilo vermeniz gerekir.

  Kilo vermek için yapılması gereken ilk şey kendinizi psikolojik olarak hazırlamaktır. Kendinize güvenin ve kilo vermeye kararlı olun.

  kilo-vermek-icin--.


  Zayıflamak için ne yapmalıyım sorusu kişiden kişiye farklı cevaplar doğurur. Spor yapmayı seven biri için ”Zayıflamak için ne yapmalıyım ?” hemen gidip bir spor eğitmeninin kollarına kendinizi bırakmak anlamına da gelebilir. Eğer spor size çok uzaksa, sadece beslenme alışkanlıklarınızı değiştirerek zayıflamak istiyorsanız o zaman bir diyetisyen kontrolünde zayıflamak daha mantıklı.

  Bunlar dışında “Zayıflamak için ne yapmalıyım ?” sorusuna cevap olarak diyet önerilerine de göz atabilirsiniz. Sitemizde bir çok kişiye uyabilecek birbirinden farklı diyet ve öneriler bulunuyor. Uzmanlar ve diyetisyenler tarafından yazılan diyetler sayfasını ziyaret ederek konu hakkında bir çözüm bulabilirsiniz.

  kilo-vermek-icin-.
   
Yükleniyor...