Kız Kaçırma Tarifi

'Eğlence' forumunda HazaN tarafından 10 Kas 2008 tarihinde açılan konu

 1. MALZEMELER:

  1 Adet Kız:

  Efenim elbetki operasyonun adından da anlaşılacağı gibi, bu faaliyet için, daha önceden ikna edilmiş ve kaçmaya meyilli bir bayan (Kız) bulunur.Bayanın yaşı 18 üzerinde olursa size herhangi bir kanuni zorlukta yaşatmayacaktır ve Kız Kaçırma Operasyonunuza herhangi bir gölge düşmeyecektir.Hafif kilolu kızların kaçırılması daha kolay olduğundan seçim esnasında buna dikkat edilmesi sizin işinize yarayacaktır.

  1 Adet Ev:

  Kaçırılan kızın dışarda kalıpta ziyan olmaması için iyi muhafaza edilmesi gerekmektedir.Bunun için ufak ve şirin bir evin operasyondan önce hazırlanması gerekir.Size tavsiyemiz arkadaş çevrenizden birilerinin evini seçmenizdir.

  1 Adet Çuval:

  Yuh artık demenin bir manası yok..Her operasyonun bir tescili flaması veya bayrağı olduğu gibi kız kaçırmanında bir adabı, bir raconu vardır ki bu işinde amblemi çuvaldır.Yanlız bir kaç arkadaşımız bana maillerinde söylemişler "Kız çuvala sığmıyor" diye.. Efenim seçilen çuvalın boş çuval olmasına özen gösterin... İçi un dolu bir çuvala elbetki sokamazsınız kızcağızı.Oldu olcak sokmadan önce yumurtaya bandırında pişi yaparsınız..

  1 Adet Sopa:

  Operasyonda en çok yanlış kulllanım bu malzemede olmaktadır...Efenim üzerine basa basa söylüyorum, sopayı kızın kafasında kırmak için yanımıza almıyoruz.Sopayı almamızdaki amaç şudur..Kızı kaçırdınız, ki kız gece kaçırılır bildiğiniz üzere..Kızı çuvala koydunuz..Sırtınıza attınız gidiyorsunuz..İşte sopa burda devreye giriyor.Gece karanlığında yolu yoklamanızı sağlıyor..

  1 Adet EtilAlkol:

  Şu unutulmamalıdır ki, bu operasyonun en önemli özelliklerinden biride başlandığında yarım bırakılmamasıdır. Kız Kaçırmak için besmele çekilip yola çıkıldığında bu işin geri dönüşü olmaz. Bu malzeme bu yüzden operasyonun sürekliliği açısından çok önemlidir. Bazı kızlar, operasyonunun verdiği aşırı heyecana dayanamayıp son anda kıvırabilirler ki bu oldukça sık rastlanan bir olaydır. Bu durumda "Kız kaçırmaya gitti, kızı elinden kaçırdı" gibisinden bir muhabbete konu olmamak için tedbirli olmak lazım..

  Eğer ki olay esnasında yanınızda Etil alkol yoksa malzemelerimiz içinden sopayı seçerek işlemi tamamlayınız...Kesinlikle belden aşağı vurmayınız, Bazıları olayın stresine dayanamayıp, kızcağıza tekme tokat dalarlar ki bu pek hoş bir davranış değildir..Elimizdeki kısıtlı malzemeyi yok etmekten başka bir işe yaramaz.

  Kullanış

  Malzemelerimiz hazır.Şimdi operasyonu nasıl gerçekleştireceğiz onu anlatalım:Efenim önceden ikna edilmiş ve hali hazırda beklemekte olan kız arkadaşımızın evinin ve çevre mahallelinin, olaydan bir hafta önce takibe alınması gerekmektedir.Tüm bu ön hazırlık için gerekli fizibilite yapıldıktan sonra elde edilen verilerle olayın en uygun tarihini belirleriz.

  Şunu da söyleyeyim ki, kızın evinin altına filan tünel kazıp da olayın suyunu çıkarmanın bir manası yoktur. Sakin olalım.. Telaş yapacak bir şey yok. Elimizdeki malzemeleri yanımıza alarak kızın bulunduğu evin önüne gidilir. Gece dolaşan bekçinin saat kaç gibi geçtiği daha önceden tespit edildiğinden bu konuda zorluk çıkmayacaktır.Mahallenin tamamen sakin olduğuna kanaat getirdikten sonra, kızın evinin önüne gelip, "Karaçırık Kuşu" gibi ötmeye başlayınız...Karaçırık kuşu nasıl mı öter?

  ...Bende tam bilmiyorum ama sesinin kötü olmadığını duydum.Siz ötmeye başladığınızda zaten kaçırılacak kızda eşek değil ya anlar herhalde..Yanlız bazen bazı arkadaşlar olaya kendilerini kaptırıp sokak arasında şahin dalışına filan geçiyorlar bu saçmadır. Kuş takliti yapın diyoruz adam kendine "Karaçırık" kuşunu yakıştırmıyor..

  Kerkenez gibi ordan oraya gidip geliyor.Neyse efendim siz en iyisimi yanınıza ya iyi kuş taklidi yapan bir arkadaşınızı ya da garanti olsun istiyorsanız bir kuş alınız...Genede seçim sizin.

  Kuşu öttürdük...Kız olayı çaktı. Elinde bohçasıyla kapının önüne tünedi..Burada yapılması gereken ilk iş, kızın bohçasını alıp, incelemektir.Çünkü bir kız en iyi şekilde bu operasyonda kendini belli eder...Eğer bohçada kalın bilezikler, beşibiryerdeler varsa bilin ki harbi şanslısınızdır...Yok eğer kızın bohçasından eski püskü eşyalar çıkarsa, hemen kuş taklidine devam ederek oradan uçunuz

  Biz burda tüm noktaları iyimser gözle kabul ediyoruz...Kızımız hazır.Daha önceden hali hazırda bekleyen çuvalımızın içine (Boş çuval olacaktı) kızı katlayarak sokuşturuyoruz.. Çuvalın delik olmadığına ve yolda giderken kızı düşürüp sakat bırakmayacağınıza emin olunca sopamızında yardımıyla olay mahallinden tüm hızımızla uzaklaşıyoruz.

  Bu esnada hala kuş taklidi yapmanın bir anlamı yoktur..Eğer taklit yeteneğinize inanıyorsanız, anadol taklidi yaparak gitmeniz size artı avantaj getirecektir. Arkadaşımızın evine geldiğinizde, çuvalın ağzını hemen açmayı ve içindeki kızı çıkarmayı lütfen unutmayınız.

  Bazı arkadaşlar olay tamamlandıktan ve eve ulaştıktan sonra hemen heyecana kapılır ve "Nasıl Kaçırdım" sendromuna girerse kızcağız ölür :f30::f30:
   
 2. Hazan ah ahhh ben bu tarifi önceden bilecektim ki..!:oops:

  Gerçi bir dakika :f20: Yinede bilmekte fayda var .
   
 3. sanki böyle bir tecrübede bulunmuş gibi anlatmışsın :f196:

  kimi kime kaçırdınız :f106:
   
 4. vayy hazan emeğine sağlık
  ciiddi sanki tecrübe konuşuyo
  ben unu8tmuşum sanırım ,
  ama 10 yıl oldu yavv .:))
  aama ikinci nasip olursa senin taktiklerini kullanırım sanırım
  :))
   
 5. Şeyyy kem küm sayın arkadaşlar malum eşlerinizle tanışıyoruz yapmayın etmeyin beni taşa tutacaklar kötü fikirlere kapılmanıza ben sebep olmuşum gibi... ama o sinirle düşünemezler tabiki benim sadece içinizde uyuyan şeytana piişşşttt demiş ve uyandırmış olabileceğimi
  ben masumummmmmm :f22::f66: :f106:
   
 6. Recete hazir sadece uygulamak lazim.

  Emegine saglik tesekürler Hazan.
   
 7. :f73: Aman Allah'ım.
  Hazanım bunları sen mi anlatıyorsun. Kilit vur topiğe Bloom girmesin. :f106:
  Birde demişin ya çıkından bilezik ve beşi biryerde çıkmazsa diye. Var mı bu devirde çıkısında bunları olan bir kız.Bence beyler hiç kız kaçırmaya yeltenmesin. Yoksa karaçırık gibi öte öte geri dönerler :f106:
   
 8. :f106:ilahi hazan nerden aklına geldi bu
   
 9. Anam ben bunu hemen pcme kopyalayayım malum oğlumuz var kızı vermezler falan lazım olur dimiiii..:)Zaten oğlumun bir anası var ona akıl ermez eğlence içinde kaçıralım diye tuttura bilir:D
   
 10. wiy bu ne ya hazan hanım bu taktikleri okuduğumu görse eve bırakmaz he :f196:
  eline sağlık :f118:
   
 11. evet bende kopyalıyorum hemen bizede malum olur mert büyücek elbette değilmi :f106:
  offf sultanım sen neymişsin böyle harikasın teşekkürler :f118::f118:
   
 12. Ben bu kaçma ve kaçırılma hikayelerine çok gülüyorum.
  Bir zamanlar Babam da Annemi böyle olmasa da buna
  yakın bir şekilde kaçırmış...:f30:
  Güldürdün teşekkürler Hazanım...
   
Yükleniyor...