Kızlar Grubu

'Medya Bölümü' forumunda Mirayy tarafından 14 Kas 2009 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Bihter
  2 Haziran 1988 İstanbul doğumlu. Pera Güzel Sanatlar Okulu’nda, bale eğitimi almaya başladı. Sonrasında, bale eğitimine, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda devam etti. İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde görev aldı. Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümü’nde eğitimine devam ediyor. Enerjik, hırslı, duygusal bir yapıya sahip. Mükemmel dans ediyor.

  Bihter’in “En”leri
  Bihterin en sevdiği şarkıcılar;

  1-Linkin Park
  2-Madonna
  3-Michael Jackson
  4-Justin Timberlake
  5-AKON

  Bihterin en sevdiği filmler;

  1-The Godfather
  2-Grease
  3-Ice Age
  4-Step Up
  5-SWEENEY TODD

  Dilara

  [​IMG]

  11 Eylül 1987 Amasya doğumlu. Yedi yaşında Senfoni Orkestrası Çocuk Korosu’na girerek; ses eğitimi almaya başladı. Spora olan merakı sayesinde; Türkiye genelinde, atletizm dalında ödüller kazandı. Pozitif, asi ama makul bir yapıya sahip. Dans ve koeografi konusunda çok yetenekli.

  Gökşen

  [​IMG]

  4 Nisan 1984 İstanbul doğumlu. Altı yaşından itibaren, 5 yıl boyunca, Atatürk Kültür Merkezi Senfoni Orkestrası Çocuk Korosu’na devam etti. Yedi yaşında seslendirme yapmaya başladı. Liseden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Hafif Batı Müziği Bölümü’nde okudu. En sevdiği müzikal olan “Rent” te, oynamayı en çok sevdiği karakter “Maureen” i sahnede canlandırma şansına sahip oldu. Dinamik, titiz ve adil bir yapısı var. Oyunculuk yeteneği ve sesi dikkat çekici.

  Nora

  [​IMG]

  9 Mayıs 1990 İstanbul doğumlu. Küçük yaşlarda dans ve satranca ilgi duydu. İlkokul yıllarında satranca başladı. 2005 ve 2006 yıllarında üst üste İstanbul 18 Yaş Altı Kızlar Birincisi oldu. Kadir Has Üniversitesi, İletişim Fakültesi Radyo-Sinema ve televizyon Bölümü’nde eğitimine devam ediyor. Çalışkan, yaratıcı ve çocuksu bir yapısı var. Çeşitli müzik türlerinde dans edebilme yeteneğine sahip.
   
 2. Cevap:

  Bihter benim müzikalden dansa isimli kulubümün hocası( nisan)
   
Yükleniyor...