Koç Burcu 2013 Yorumu

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 28 Kas 2012 tarihinde açılan konu

 1. Koç Burcu 2013 Burç Yorumu  Koç Burçlarını 2013 yılında neler bekliyor Aşk İş Para ve sosyal yaşamında Koç burçları için yapılan 2013 Burç yorumları sizlerle...

  Yılın ilk üç haftasında, Jüpiter on ikinci eviniz Balık burcundaki zamanını tamamlarken 2013 eylem planınızı hazırlamak için yeterli zamana sahip olacaksınız. Ocak ayının ilk birkaç gününe dikkat edin; Jüpiter 22 Ocakta sizin burcunuza girerken bir hayal, biriyle yaptığınız özel bir konuşma ya da sezgileriniz, yeni hedeflere odaklanan bir yolculuğa çıkmanız için ihtiyacınız olan anlayış olabilir.

  Jüpiter 4 Haziranda kişisel gelirden sorumlu ikinci eviniz olan Boğa,ya ilerliyor ve yılın geri kalanında burada kalabilir. Bu etkiyi gelir ve öz kaynaklarınızı artırmak için kullanın. Ama Jüpiterin hu noktada harcamaya da teşvik ettiğini unutmayın, dolayısıyla biriktirmeye odaklı bir bütçe hazırlayın ve paranızı etrafa saçma dürtülerine direnin. Sonra, sadece on iki yılda bir kez gerçekleşen hu transitin sonunda değerli bir şeye sahip olacaksınız.

  Satürn, Terazi burcundaki ilerlemesini sürdürüyor. Yedinci evinizdeki bu süre boyunca, bu ciddi gezegen size ilişkilerinizi geliştirmek ve yaşamın her alanında, özellikle size en yakın olan insanlarla nasıl etkileşim kurabileceğinizi öğrenmek için bir fırsat sunuyor. Satürnün karmik yanı kendini pek çok şekilde gösterebilir. Şimdi yaptıklarınız, eylemleriniz ve kararlarınız, on dört veya yirmi sekiz yıl sonra karşınıza çıkabilir. Aynı zamanda belirtilen sebep için karşınıza çıkan yeni insanlarla karmik bir bağlantısının olduğunu fark edebilirsiniz ve geçmişte kalan biriyle karşılaşıp uzun zamandır çözümlenmemiş konuları bir sonuca ulaştırma fırsat yakalayabilirsiniz.

  Satürn ve neptün arasında 2013 yılında olumlu bir açı var. Aşkınız için verdiğiniz mücadelede sona doğru gidilecek. Verdiğiniz kararın arkasında durduğunuz sürece sorun yok. Fakat kararsızlıklar yapmak istediğiniz ne varsa önününde duvar gibi duracaktır. Bu arada çok değer verdiğiniz kişinin hiç görmediğiniz yüzünü görmek sizi hayal kırıklığına uğratmasın. Hayat sürprizlerle doludur. Gizli ve herkesten sakladığınız bir aşkınız varsa bu gizlilik sizi yormuş olabilir. Ben artık bu aşkı dünyaya açıklayacağım derseniz ağır bir yük olmaktan çıkacaktır. Rahatlayacaksınız. Çünkü gizli kapaklı işlerin sizi bıktırdığı kesin. Hoş ve romantik bir dönem olacak. Aşkın bu büyük tatmini sizi gerçekleri görmekten alıkoymamalı. Negatiften kendinizi korumalısınız. Öz güveninizi kazanacak ve aşkta mutluluğun ne olduğunu anlayacaksınız. Tabi ki doğru kişiyi bulmak kaydı ile.

  İş yerinde arkadaşlarınızla uyum içinde çalışmalısınız.bu yıl gerginlikler küçük başlayıp büyüyebilir. Buna meydan vermeyin. Mars, pluto ve uranüs triangl üçgeni sizi öfke ve ani patlamalara boğmasın. Her zamankinden çok sakinliğe ihtiyaç var. Yılın ilk çeyreğinde ödeme planları ve yatırımlar açısından olumlu etkiler altındasınız. Yılan yılı iş ve kariyer alanında hırs yaratacaktır. Rekabetin bolca yaşandığı bir yıl olacak.bu gerginlik gözünüzü korkutmasın. Büyük hamleler için yukarıdan gerekli destek zaten gelecek. Yeni bir iş içinde uyumlu açılar altındasınız ve başarı kendiliğinden gelecektir. Bu yıl risk almak isteyeceksiniz çünkü özgürlüğe çok ihtiyacınız var.

  Yeni işler ve çoğalan parasal kaynaklar bu yılın en önemli gelişmeleri olacak.risk almamaksa imkansız diyebilirim. Bu genişlemeyi sağlamak için ne gerekiyorsa yapmalısınız. Parasal enerjiyi yönetmek ve akıllıca hareket etmek zorundasınız. Birine güvenmeniz gerekiyorsa sınanmış biri olmalı. Para kaybını yerine koymanız zor olabilir. Denenmemiş işlere para yatırmak isteyeceksiniz. Bu cesaret gerektiren bir durumdur ve 2013′te siz çok cesursunuz. Gözü kara bir koç olarak talihli ve iyimsersiniz. Yaratıcı enerjiniz dorukta ve en güzel şekilde kullanacaksınız. Doğru projeler daima kazandıracaktır. Kendinize güvenin para bu yıl yeni deneyimlerle sizin olacak. Birlikte yaptığınız her proje kazançla geri dönecektir.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Koç Burcu 2013
 1. Yasemin
  Yanıt:
  1
  Gösterim:
  1,743
 2. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,152
 3. EyLüL
  Yanıt:
  1
  Gösterim:
  696
 4. Aderito
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  947
 5. Aderito
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,269