Koç Burcu 2013'de Neler Yaşayacak

'Sorun Cevaplayalım' forumunda zamaneanne tarafından 5 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. benim burcum koç. ama burcum hakkında herhangi bir şey bilmiyorum. bana burcumun 2013 yılında neler kazandırıp neler kaybettireceğini söyler misiniz????

  Cevap: Koç Burcu 2013'de Neler Yaşayacak

  2013 yılı eğitim hayatı devem edenler geçmiş dönemlere oranla daha başarılı bir yıl geçirecekler.

  Nisan gibi özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemeli ve spor yapmalısınız. Koçlar duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar göreilir. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu dönemi sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Uzun yürüyüşler sizi daha da zinde yapacaktır.

  2013 koç burcu, yılın ilk yarısı yetenekleriniz ve ticari zekanız size çok şey kazandıracak,iş konularında iyisiniz ve bazı küçük başarılar kazanmanız olası. Bu yıl maddi konularda ferahlama var.İşinden memnun olmayanlar bu yıl değişikliğe gidebilir nakit durumunuzu iyileştirmek adına bu bir şans olabilir. İş hayatında daha etkin olmanız halinde kazancınızda yenilenmeler yaşanabilir.

  Koç burcu 2013′ün ilk yarısı cazibenizin yüksek olduğu bir dönem olacak. Bu yıl pek çoğunuzun evlilik planları hayata geçebilir özellikle yılın ikinci yarısı aradığınız aşk karşınıza çıkabilir.

  Koç burçları 2013 Kasım gibi aile büyüklerinden birinin sağlık sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 7 Şub 2017
Yükleniyor...