koç burcu bir kadın ile balık burcu bir erkegin evliligi uzun sürelimidir?

'Sorun Cevaplayalım' forumunda zamaneanne tarafından 22 Eki 2012 tarihinde açılan konu

 1. koç burcu bir kadın ile balık burcu bir erkegin evliligi uzun sürelimidir?

  Cevap: koç burcu bir kadın ile balık burcu bir erkegin evliligi uzun sürelimidir?

  Öncelikle evliliğin uzun süreli olmasının karşılıklı anlayış, sevgi ve hıoşgörüye bağlı olduğunu belirtip koç burcu ve balık burcu uyumuna bakalım.

  bu iki burç;doğum günleri birbirinden çok uzak olmasına rağmen dünya, görüşleri açısından aşılamayacak bir uçurumla ayrılırlar. kadın çok azimli ve gerçekçidir, erkek ise romantik ve hayalci, hiçbir şeye karşı sabit bir düşüncesi olmayan, hatta kolayca ikna edilebilecek biri gibi görünür. Bu sizi çıldırtabilir bir durum.

  Balık erkeğinin Koç kadınının üzerinizde söz sahibi olduğu ilk bakışta görülebilir. Emir vermeyi sever. Şefkatli bir yapısı yoktur. Aranızda hep fırtınalar olacaktır. Balığa özgü sezgi gücünüzle, fazla uğraşmadan ve Koç kadını bunu fark etmeden liderliği ele alabilirsiniz. Bu onu kızdırmayacaktır.

  Koç burcunda doğan kadın, Balık erkeğinin hayatındaki itici güç olabilir. Çok enerjiktir. Ara sıra da olsa hayallere dalmanıza kesinlikle izin vermeyecektir. Sizi sürekli destekleyecek ve mesleğinizde başarılı olmanız için her şeyi yapacaktır. Onun bu hareketliliği sizi kızdıracaktır.

  BUradan anlaşıldığı kadarıyla bu iki burç zıt olmasına rağmen birbiriyle gayet iyi bir ilişki içinde olabilirler...
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Şub 2017
Yükleniyor...