Koç burcu kadını hangi özelliklere sahiptir?

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 23 Şub 2014 tarihinde açılan konu

 1. Koç burcu kadını hangi özelliklere sahip  Sizde bir koç burcu kadınıysanız yada sevgiliniz eşiniz bir koç kadını ise mutlaka bu bilgileri öğrenmelisiniz.Koç burcu kadının hangi özellikleri vardır en belirgin özelliikleri nelerdir tüm bu soruların yanıtını aşağıdaki kısa yazımızda öğrenebilirsiniz.


  Koç burcu kadını tıpkı bir koyuna benzemektedir.

  Her türlü saçma işte,sözgelişi modada,körü körüne sürüyü izler.Tıpkı erkek koç gibi koç burcu kadını da çocuklara daha uygun düşecek bir çevrede yaşamak peşindedirler.Ayrıca koç burcu kadını Esprili, konuşkan ve girişken olan Koç burcu kadınları aynı zamanda atletik ve narin yapıları ile dikkat çekiyor.

  Hoşlanmadığı şeyleri kolaylıkla dile getiren Koç kadınları, zaman zaman fazla eleştirici olabilir.İş hayatında oldukça başarılı ve hırslı olan Koç kadınları, idealist yapıları ile öne çıkar. İstediği, amaçladığı şeyi gerçekleştirmek konusunda iyi, zamanı kullanma konusunda başarılıdır.

  Koç burcu kadını annelik konusunda da koç erkeğinden pek farklı değildir.İşe küçük kızının bebeğini çalarak başlar.Sonra erkek arkadaşını baştan çıkarmaya uğraşır.Zavallı kızın onaltıncı yaşgününde genç oğlanlarla durmadan dans eden,ya da pastanın üstündeki mumları üfleyip söndüren hep bu annedir.


  Koç burcu kadını kendisini eleştirmekten korkmayan Koç kadınları, kendileri ile çok ilgilidir. Bu nedenle bazen aşırı duygusal ve hassas olabilir.
   
Yükleniyor...