Koç burcunun 16-22 Ocak 2012 haftalık yorumu

'Kadınca' forumunda Aysell tarafından 15 Oca 2012 tarihinde açılan konu

 1. Koç burcu haftalık yorumu (16-22 Ocak 2012)

  Hızlı bir haftaya giriş yapıyoruz, bu hafta gökyüzünde önce Güneş ile Satürn arasında sert bir etkileşim meydana gelecek, akabinde güneş Kova burcuna geçiş yapacak ve hafta sonuna doğru ise Güneş ile Jüpiter arasında bir etkileşim oluşacak.

  Güneş-satürn sert etkileşimi yüzünden hem ilişkiler alanı hem de mesleki konular gergin hat üzerinde olacak. İş anlamında bazı engeller, aşılması gereken zorluklara işaret etmekte. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilir, girişimlerinizin önünde engeller hissedebilirsiniz. Sizden yaşça büyük kişilerle ilişkilerde zorlanmalar oluşabilir. İlişkilerinizde, partnerinizle aranıza soğukluk girebilir. 20 Ocakta Güneş Kova burcuna giriş yapacak ve önümüzde ki 1 ay boyunca arkadaşlıklar, sosyal ilişkiler, iş hayatınızdan kazandığınız gelirler, grup aktiviteleri ön planda olacak.

  Odak noktanız iş hayatından arkadaşlarınıza kaymaya başlayacak, daha çok sosyalleşebilecek, yeni arkadaşlar edinebilecek, arkadaşlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebileceksiniz. Hafta sonu Güneş ve Jüpiter arasında bir etkileşim gerçekleşecek, maddi anlamda güzel fırsatların habercisi olabileceğine işaret etmekte. Arkadaşlarınızdan hediye…vb gibi alabilir, sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 7 Eki 2013