Komedi Dükkanı Ne zaman Başlayacak 2010

'Popüler Diziler' forumunda Blue tarafından 12 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. Komedi Dükkanı Ne Zaman Başlayacak 2010?
  Komedi Dükkanı Hangi Kanalda Başlayacak?


  Bu programın ve Tolga Çevik'in en büyük hayranlarından biri olarak ben de sabırsızlıkla bekliyorum ;)


  Tolga Çevik'in olay yaratan Komedi Dükkânının yeni bölüm çekimleri Eylül ya da en geç Ekim ayı gibi başlayacak.


  Tolga Çevikin olay yaratan Komedi Dükkânının yeni bölüm çekimleri Eylül ya da en geç Ekim ayı gibi başlayacak. Peki, program hangi kanalda izleyicisiyle buluşacak?

  [​IMG]

  Ancak Komedi Dükkânının hangi kanalda açılacağı henüz belli değil.
  Tolga Çevik, askerden döndü, döner dönmez de İş Bankasının reklam filminde oynadıktan sonra yorgunluğunu üstünden atmak için tatile çıktı. Tolga Çevik tatil yaparken yapımcısı Plato Film de, Komedi Dükkânı için gelen teklifleri değerlendirmeye başladı.

  Plato Filmin Komedi Dükkânı için TRT ile yapmış olduğu sözleşme çoktan bitti. Ancak taraflar arasındaki sözleşmede şöyle bir koşul var ve o hâlâ geçerli. Buna göre Komedi Dükkânı için ilk pazarlık yapma hakkı TRTnin...Plato Film, Komedi Dükkanını tv8den TRTye geçirince kurumla reyting anlaşması yapmıştı. Anlaşmaya göre TRT, bölüm başına 120 bin lira ve fazladan alacağı her reyting için 20 bin lira ödemişti.

  Bu anlaşmaya göre TRT, Komedi Dükkânı için Plato Filme bölüm başı ortalama 180 bin lira ödemişti. Reyting sisteminden çıkan TRT, yeni dönem için bölüm başına 180 bin lira ya da daha üstü bir para ödemeyi taahhüt ederse Plato Film, teklifi kabul edecek. Aksi takdirde Plato Film, Tolga Çevikin Komedi Dükkânını ısrarla isteyen Kanal D, ATV ve Show TV ile pazarlık masasına oturacak.
  Dört kanaldan hangisi daha çok para verirse Tolga Çevikin Komedi Dükkânı yeni yayın döneminde orada başlayacak.  Milliyet
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 7 Mar 2011
 2. Cevap: Komedi Dükkanı Ne zaman Başlayacak 2010

  Yaşasın başlıyor Star Tv'de :f80:
   
 3. Cevap: Komedi Dükkanı Ne zaman Başlayacak 2010

  Bu çocuk askerde miydi demek
  Ne güzel geldide yeniden yüzümüz güldü
  Yeniden ekranlarda görmek çok güzel :f118:
   
Yükleniyor...