Koş fatmagül koş oyunu

'Popüler Diziler' forumunda YAREN tarafından 16 Ara 2010 tarihinde açılan konu


 1. Fatmagül Oyunu,
  Fatmagül Bilgisayar Oyunu


  [​IMG]

  Tv dw yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren tartışmala yol açan Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinin şimdi de sanal alemde oyunu çıktı..

  Bir internet sitesinde yeralan 'Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin bilgisayar oyunu, yaklaşık 300 bin kişi tarafından oynandı ve bir sosyal paylaşım sitesinde de bin 400 kez paylaşıldı.Daha önce Fatmagül’ü giydirme oyunu da yapılmıştı.

  Sabah Gazetesi yazarı Yüksel Aytuğ, Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinin bilgisayar oyunu olarak bütün oyun sitelerinde paylaşılması üzerine bir yazı yazdı.

  Bir internet sitesi, 4 delikanlının Fatmagül’ü kovaladığı bir animasyon oyun başlatmış. Özellikle çocukların ilgisi çok büyükmüş. Oyunun adını ‘Koş Fatmagül Koş’ koymuşlar. Oyunun seviyesi yükseldikçe, kovalayan gençlerin hızı da artıyormuş. Fatmagül bu arada puan kazandırıcı bonus olarak Behlül’ün fotoğraflarını topluyormuş!..

  Oyunda delikanlılar Fatmagül’e yetişince ne oluyor, bilmiyorum. Herhalde ‘game over’ oluyordur! Çocuklar, tecavüzün fiziki ve psikolojik tesirlerinden kurtulmanın ‘yeniden başlat’ düğmesine basmakla ortadan kalkacağına inandırılıyor. Ne yazık...
   

 2. Cevap: Koş fatmagül koş oyunu

  Zaten biz, millet olarak herşeyin magazin kısmına bayılıyoruz...:f40:
   

 3. Cevap: Koş fatmagül koş oyunu

  Heyecanlı dizi, tabiki oyunuda tutulması normal:)
   

 4. Cevap: Koş fatmagül koş oyunu

  Efendie foruma cepden bağlandığında sorun oluyormu zorluk cekiyormusun bende bazen karekter hatası olur
   

 5. Cevap: Koş fatmagül koş oyunu

  Cepten girecek kadar zengin olamadım henüz dark, hangi cep kullanıyorsun iPhone 4 mü.