Kötü Yol Dizisi Hikayesi

'Popüler Diziler' forumunda zamaneanne tarafından 5 Ağu 2012 tarihinde açılan konu

 1. Kötü Yol Dizisi Hikayesi Nedir


  Kötü Yol Dizisi Öyküsü

  [​IMG]

  Kanal Dde başrollerini Cansel Elçin, Şükran Ovalı ve İlker Aksumun paylaştıkları “Kötü Yol her geçen gün beğeni toplamaya devam ediyor.

  Orhan Kemalin aynı adlı romanından esinlenerek televizyona uyarlanan “Kötü Yolun hikayesi, 1960lı yılların İstanbulunda, Yeşilçamda geçiyor.Bir genç kızın ünlü olma hayallerini anlatan dizi oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor.

  Yer: 1965 senesi, Adana...

  Çamaşırcı Ayşe Kadının büyük kızı Nuran, çevresi tarafından sürekli güzelliği övülen ve artist namzeti olarak görülen fakir bir kızdır. Bir gün, ağabeyi İhsan tarafından yüklü bir başlık parası karşılığında Bedir Ağaya satılır. Nuranın tek kurtuluş ümidi, büyük bir aşkla sevdiği şoför Reşattır. Fakat evlilik hayalleri kurduğu Reşatın onu patronunun karısıyla aldattığını öğrenince İstanbula kaçıp, hep ona söylenen, arada sırada kendisinin de hayalini kurduğu şeyi yapmaya; yani bir sinema yıldızı olmaya karar verir.

  Adana kökenli bir rejisör olan Kenan Yılmazer, İstanbulda Nuranın elinden tutarak ona bir şans verir ve şöhret basamaklarına ilk adımını atmasını sağlar. Ancak ne Reşat ne de ağabeyi İhsan, Nuranın peşini bırakmayacaktır.
   
Yükleniyor...