Kova Burcu Aşkta Ne Arar

'Kadınca' forumunda Violet tarafından 18 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. Kova Burcu Aşkta Ne Arar


  KOVA
  Aşkta Ne Arar?
  Özgürlük ve iletişim, Kova kadınının bir ilişkiden en fazla beklediği iki şeydir. Birlikte olacakları erkeğin, kendilerini kıskanmasından ya da kısıtlamaya çalışmasından hiç haz etmezler. Kova kadınları birlikte iyi vakit geçirecekleri ve her şeyden önemlisi çok iyi dost olabilecekleri sevgililer isterler
  Kalbini nasıl kazanırsınız?
  Kalbini kazanmanız için ilk önce arkadaşı olmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. İlgisini çeken konuları keşfetmeye çalışın. Samimi olmaya başladığınızı hissettiğinizde onu farklı bir şeyler yapmak için dışarı davet edin.
  Kova Erkeklerini Nasıl Delirtebilirsiniz? Yatakta farklı kılıklara bürünerek onu baştan çıkarabilirsiniz. Kimi zaman sadece külodunuzla, kimi zaman ise en aykırı kostümle yatak odanızı şenlendirin. Onun divası olun.
  Onu ne rahatsız eder?
  Açık fikirli olan Kova erkekleri farklı görüşlerde pek çok arkadaşa sahiplerdir. Sabit fikirli kadınlara tahammül edemezler. Fikirlerine saygı duyun ve hoşlanmadığınız durumlarda arıza çıkarmak yerine sakinliğinizi korumayı deneyin. Aksi şekilde davranırsanız terk edilmeyi göze almanız gerekebilir.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Ara 2012