Kozmatik Ürünleri

'Kişisel Bakım' forumunda alemşah tarafından 10 May 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dövme Silici Krem TatbGone
  [​IMG]
  Bu krem 6 ay içinde vücudunuzdaki dövmeyi cerrahi operasyona gerek kalamdan silebildiğini iddaa ediyor. Günümüzde lazer vb. yöntemlerle de dövme sildirmek mümkün ama acılı bir yol gibi gözüküyor.

  Playstation - Sabun
  [​IMG]
  Bu üretici, oyun bağımlıları için ilginç bir ürün tasarlamış ve Playstation oynadığımız kol şeklinde sabunlar üretmiş. Portakal aromalı bu sabun, Playstation bağımlıları için iyi bir hediye olabilir. Bu arada altta duran kedi ne alaka diye de düşünmüyor değilim.

  Güzel Gülme Yardımcısı
  Kauçuktan yapılmış bu maddeyi, birçok sektörde teknoloji lideri olupta, aynı zamanda dünyanın en saçma icatlarına da imza atan Japonlar yapmış. Ağzınızın içine yerleştirdiğiniz kauçuk, sizin düzgün bir şekilde gülmenize yardımcı olup, güldüğünüzde daha iyi bir görünüm elde etmenizi sağlıyormuş.

  Alvin Connor - Doğal Parfüm

  [​IMG]
  İrlandalı Alvin Cooney in göl ve dağlık alanlarda bulunan doğal tuz ve minerallerden ürettiği parfüm güzel bir örnek ve fikir teşkil etmekte. Bu ürünü farklı kılan şey içinde hiçbir kimyasal katkı maddesi bulunmaması. Özelliği arasında diğerlerine göre 3 kat daha fazla kalıcı olması da var. İçinde kimyasal bir katkı maddesi bulunmadığı için dolayısıyla cilde yan etkisi de diğerlerinden çok daha azdır diye tahmin ediyorum zira ürüne kendine bakmaya doyamayan bazı ünlüler müdavimmiş.

  Outdoor Traş Keyfi
  [​IMG]
  Resimde görmüş olduğunuz traş makinası elektriksiz de çalışabilmekte. Nasıl mı? kenarda görmüş olduğunuz kol aletin kurulmasını sağlıyor. 1 dakika boyunca kurma işlemi yaparsanız size 1 traş için gerekli elektriği üretiyor. Bu aletle dışarda, dağda, bayırda istediğiniz yerde dertsiz tasasız traş olabilirsiniz. Gerçekten kullanışlı ve pratik bir makina.

  Pratik Dövme Makinası : MoodInk
  [​IMG]
  Bu makina, dövmeseverler için bir devrim. Alet bir yazılım ile geliyor ve istediğiniz şekli oluşturup alete tanımladıktan sonra, fotoğrafta gördüğünüz gibi kullanıp, çok kısa bir sürede yeni dövmenize kavuşmuş oluyorsunuz. Üstelik bu dövmeler, özel losyonu sayesinde istenildiği zaman çıkartılabiliyor.

  Goril Sümüğü Jölesi
  [​IMG]
  Bu ürün, Meksika insanının dünya medeniyetine armağan ettiği büyük buluşun sonucu meydana gelmiş. Ürün, toplanan goril sümüklerinden üretilen bir saç jölesi. Goril sümüğünün saçları düzeltmesinin nasıl keşfedildiği ise hepimizin merak ettiği bir konu.

  Iphone Sabunu
  [​IMG]
  Iphonelarını 24 saat elinden düşürmeyen, onu tuttuğu kadar başka hiçbirşeyi bu kadar elinde tutmayan iphone manyakları için üretilen bu ürün, bir sabun. Gereksiz tüketim alışkanlığı üst düzeyde olan geniş kitleler tarafından büyük ilgi gören bir ürün.

  alıntı
   
 2. Cevap: Kozmatik Ürünleri

  Hangi insana gülmek yakışmaz ki bunun için ağzına kauççuk yerleştirsin. Bence hiç gerek yok
   
Yükleniyor...