KPSS Çevre ve Orman Bakanlığı Tercih Kılavuzu

'Eğitim Merkezi' forumunda Ezlem tarafından 17 Şub 2011 tarihinde açılan konu

 1. Çevre ve Orman Bakanlığı Tercih Kılavuzu KPSS,T.C. Çevre ve Orman Yerleştirme ,2011 Çevre ve Orman Bakanlığı Tercih Kılavuzu ,

  BASIN DUYURUSU

  (17 Şubat 2011)  T.C. Çevre ve Orman Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına

  Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması

  T.C. Çevre ve Orman Bakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmeli pozisyonlara yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan tercih alınacaktır.

  Bu amaçla hazırlanan Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS-2011/5 T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı Tercih Kılavuzunda lisans düzeyindeki sözleşmeli pozisyonlar yer almaktadır.

  Kılavuz 25 Şubat 2011 tarihinden itibaren ÖSYM’ninwww.osym.gov.tr internet adresinden yayımlanacaktır. Kılavuzda yer alan sözleşmeli pozisyonlardan tercih yapabilmek için, 10-11 Temmuz 2010 tarihinde yapılmış olan 2010-KPSS Lisans’a girmiş olmak gerekir.

  Adaylar tercihlerini 25 Şubat-4 Mart 2011 tarihleri arasında, kılavuzda yer alan kurallara göre, internet üzerinden TC Kimlik Numaraları ve şifrelerini kullanarak kendileri yapacaklardır. ÖSYM’ye posta yoluyla gönderilen veya elden verilen tercih listeleri geçerli olmayacaktır. Tercih süresi kesinlikle uzatılmayacaktır.

  KPSS-2011/5 Tercih Kılavuzuna göre yapılacak yerleştirmeye başvuracak adayların kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

  Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

  ÖSYM BAŞKANLIĞI​

  ALINTI
   
Yükleniyor...