Küçük Ağa Dizisi Konusu

'Popüler Diziler' forumunda Yasemin tarafından 28 Oca 2014 tarihinde açılan konu

 1. Küçük Ağa Dizisinin konusu
  Küçük Ağa dizisi Kanal D ekranalrında çok yakında başlıyor.Tanıtım fragmanları yayınlanmaya başlayan dizinin konuus merak edilir oldu.Sizlere dizinin konusunu kısaca paylaşmak istedik.Küçük Ağa dizisinin konusu aşağıdaki gibidir.

  kücük-aga-dizi-.jpg

  Küçük Ağa Dizi Konusu


  İstanbul'un görmüş geçirmiş, varlıklı ailesinin kızı Sanem ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali, 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır.

  Sanem, özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak çalışmaktadır. Güzel, zeki ve etrafında kendisinin farketmediği bir ilgiye sahiptir. Ali yakışıklı,prezantabl, zeki ve bir reklam ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli projelere imza atmıştır.

  Anne ve babasının boşanma kararından çok etkilenen ve binbir türlü yaramazlığı yapma potansiyelinin yüksek olduğu, 6 yaşındaki Mehmet Can, anne ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yapar. Evde, okulda ve mahallede onca yaramazlık, anne ve babasını tekrar bir araya getirmek için çare olmamıştır. Bu evlilikten pek de hoşnut olmayan, ayrı kültürlere ait aile büyüklerini işin içine karıştırır.

  Küçük ağamız, temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin, ne denli önemli olduğuna değinmeye çalışarak, izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.
   
Yükleniyor...