Lazer Epilasyon Doktor Tarafından Uygulanmalıdır

'Kişisel Bakım' forumunda Alara tarafından 8 Eki 2009 tarihinde açılan konu

  1. Lazer Epilasyon Doktor Tarafından Uygulanmalıdır

    Öncelikle Lazerli Epilasyon, Doktor (Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı, Cilt Hastalıkları Uzmanı ve Medikal Estetik uygulamaları ile ilgili sertifika almış pratisyen tabipler ) tarafından yapılması gereken bir işlem olup, yasal olarak konuda uzman olmayan kişilerin yapması yasaktır.

    Lazerli Epilasyon yapılıp yapılmayacağına, uygulanacak doz ve enerjiye mutlaka DOKTOR Muayenesi sonucu doktorun karar vermesi gerekir. Olumsuz bir durumla karşılaşmamak için bu hususa dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

    Lazerli epilasyon uygulaması kısmi bir tıbbi müdehale olup uzman doktor kontrolunde uygulanması hataları, gereksiz uygulamaları ve işlem süresini ciddi anlamda ortadan kaldıracaktır. Bazı tedavi grubuna giren hastalarda hormonal nedenlere dayalı aşırı tüylenme ve hormonal bozukluklar tedavinin sonucunu olumsuz yönde etkiliyebilir. Bu nedenle riskli hasta grubunda gerekirse hormonal tetkik incelemeleri veya bu konuda uzman doktor kontrolu uzmanlar tarafından değerlendirilerek sizin için en sağlıklı koşullar oluşturularak uygulanması tedaviden alacağınız yanıtın başarısını artıracaktır.
     
Yükleniyor...