LG Chocolote-Gold

'Teknoloji Haberleri' forumunda Elfida tarafından 14 Eki 2008 tarihinde açılan konu

 1. Lüks Altın Bant ve Yeni bir Chocolate Yaklaşımı

  Ödül kazandıran sıradışı tasarımıyla başdöndüren Chocolate, lüks altın bandı, 2 Megapiksel kamerası, gizlenmiş LCD ekranı ve çarpıcı dizaynı ile nefes kesici Gold versiyonu ile kendinden önce üretilen tüm telefonların tasarım anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor.

  2 Megapiksel Auto-Focus ve Flaşlı Kamera

  Chocolate Gold, kayar kapağı açıldığında ortaya çıkan şık desenlerle bezenmiş 2 megapiksel flaşlı kamerasıyla keyifle kaliteli fotoğraflar çekmenizi sağlar. Chocolate Gold'un otomatik netleme, ışığı ve renkleri ayarlayabilmenizi sağlayan çok çeşitli çekim seçenekleri ile hem eğlenir hem de anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

  Müzik, FM Radyo, Video ve Daha Fazlası!

  * Chocolate Gold'un geniş multimedya içerikleri sayesinde en sevdiğiniz şarkıları dilediğiniz her an ve her yerde dinleyebilirsiniz
  * FM Radyosu ile İstediğiniz radyo istasyonunu dinleyebilir ve kaydetme seçeneği ile favori radyo kanallarınızı oluşturabilirsiniz.
  * Ekolayzer ayarlama özelliği ile dinlediğiniz müziğin türüne göre ekolayzer seçeneğini ayarlayarak daha kaliteli tonlamalarla müzik dinleyebilirsiniz.
  * MP4 video oynatma özelliği ile videolarınızı oynatabilir istediğiniz anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz!
  * MP3, AAC, AAC+, AAC++ dosya formatlarını destekleyen müzikçaları ile çok çeşitli ses dosyalarını dinleyebilirsiniz.
  * Uçuş Modu açıkken uçaklarda veya telefon iletişiminin kesik olması gereken diğer yerlerde telefonunuzun diğer özelliklerinizi rahatça kullanabilirsiniz.

  Gizli, ısıya duyarlı dokunmatik tuşlar

  Chocolate Gold'un kullanımda değilken gözden kaybolan şık ve ısıya duyarlı dokunmatik tuşları, aktif edildiğinde etkileyici bir kırmızı ışıkla sizi karşılar ve göz alıcı estetik dizaynı ile zarif bir aksesuar olarak her zaman size eşlik eder.
  Dokunmatik tuşları ısıya duyarlı olan Chocolate Gold'u güvenle cebinizde veya çantanızda taşıyabilirsiniz.

  Harici Hafıza Seçenekleri

  USB kablosuyla bir sürücüye ihtiyaç duymadan bilgisayarınıza bağlayabileceğiniz Chocolate Gold, aynı zamanda tüm dosya türlerini depolama özelliğine sahiptir. Sürükle ve bırak özelliği ile müzik, fotograf, video ve diğer dosya türlerini telefonunuza rahatlıkla yükleyebilirsiniz.
  Bir yazılıma gereksinim duymadan basitçe telefonunuza aktardığınız dosyaları her an yanınızda bulundurabilirsiniz.

  Parlak Renkli Ekran

  Chocolate Gold, üstün tasarımı, şık siyah kayar kapağı ile birleşmiş QVGA LCD ekranı ve ısıya duyarlı dokunmatik tuşları ile size her zaman farklı olduğunuz hissi verir.

  Bluetooth ile kablosuz bağlantı

  Bluetooth teknolojisi, uyumlu cihazlarla kablosuz olarak iletişime geçebilmenizi sağlar.
  Bluetooth kulaklığı ile ellerinizi kullanmadan konuşabilir, veya Bluetooth uyumlu başka bir cihaz ile kablosuz iletişime geçerek veri alış verişi yapabilirsiniz.

  Üç Bant & EDGE Özelliği

  Gelişmiş mobil internet teknolojisi EDGE ile dilediğiniz yerden internete bağlanarak,Hızlı dosya indirebilir ve internette hızın keyfini çıkararak sörf yapabilirsiniz.Chocolate Gold ayrıca Tri Band özelliği sayesinde Avrupa’nın büyük bir bölümünde ve ABD’de telefonunuzu rahatlıkla kullanmanıza imkan verir. (Bu özellik hat operatörüne bağlı olarak değişebilir).
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 20 May 2013