LG GD900 Crystal (şeffaf) Cep Telefonu

'Teknoloji Haberleri' forumunda YAREN tarafından 18 Haz 2009 tarihinde açılan konu


 1. GD900 Crystal, tasarımı ve sıradışı kullanımı sayesinde oldukça fark yaratıyor..

  Uzun süre konuşulan ve Mobile World Congress’de oldukça ilgi gören LG’nin yeni telefonu olan GD900 Crystal, sıra dışı kullanımı ve tasarımı sayesinde oldukça fark yaratıyor.

  LG KM900 Arena adlı üründen bilinen 3 Boyutlu S-Class arayüzüne sahip olan GD900 Crystal, sezgisel kullanımı ile eşsiz bir telefon. Bu ürünü kullanabilmek için dokunmatik ekrana kısa yol harflerini çizmeniz gerekiyor. Örneğin dokunmatik ekrana M harfi çizdiğinizde müzik oynatıcısını başlatabiliyorsunuz. Samsung buna benzer özellikli bir telefonu (S8000 Jet) geçen günlerde tanıtmıştı. Fakat GD900 Crystal sadece bu özelliği ile ilgi çekmiyor. Kayar kapaklı olan LG’nin altındaki tuş takımı, daha önce hiçbir telefonda görmediğimiz ilginçlikte. GD900 Crystal, şeffaf tuş takımı ile kendisini farklılaştırıyor.

  GD900 Crystal donanım birleşenleri ile de ilgi çekiyor. 8 MP kameraya sahip olan bu ürün, Multitouch dokunmatik ekran teknolojisine uyumlu ve el yazılarını da tanımlayabiliyor. HSDPA ve WLAN teknolojilerinin yanı sıra 32 GByte’a kadar yükseltilebilen, 1.3 GByte’lık bir hafızaya sahip. Multitouch özelliğini kullanmak istemeyen kullanıcılar, kapağın altında yer alan şeffaf QWERTY tuş takımına geçebiliyorlar.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 21 May 2013

 2. Cevap: LG GD900 Crystal (şeffaf) Cep Telefonu

  :f118: :f118:
  tam benlik doğum günü geçti, anneler günü geçti Allahtan evlilik yıldönümü yaklaşıyo :f106:
   

 3. Cevap: LG GD900 Crystal (şeffaf) Cep Telefonu

  Çok marifetli görünümüde ilginç benim el yazımı tanıyacak olması da dahada etkileyici 2003 tarihli samsung model telefonum dan ayrılma vaktim geldi gibi:f20:
   

 4. Cevap: LG GD900 Crystal (şeffaf) Cep Telefonu

  Gerçekten çok şık bir tasarım.
  Hanımlar kendi kendinize gelin güvey olmayın. Oturun oturduğunuz yerde. Fiyatını görmediniz herhalde :f196: