Limon Yağının Faydaları

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Yasemin tarafından 22 Ağu 2013 tarihinde açılan konu

 1. Limon Yağının Faydaları Neler?  Limonun faydalarını bilmeyen yoktur içerisinde bol C vitamini olan limonun faydalarının yanı sıra Limon yağınında büyük faydaları bulunduğunu biliyormuydunuz yazımızda Limon Yağının faydalarını bulacaksınız.

  Limon yağı vücudumuzdaki şişlikleri giderir sabah akşam bir defa, bir damla limon yağı ile ovmak şişliğin geçmesini sağlar.Ayrıca limon yağı selülitli bölgelere çok iyi geliyor bir kaç damla limon yağı ile selülitli yerlerin ovulması hücrelerde biriken toksinleri atarak cildi rahatlatır ve kötü görünümden uzaklaştırır.Limon yağı siğil tedavisinde de kullanılıyor sabah akşam birer damla limon yağı ile siğilleri ovmanız yeterli olacaktır.

  Banyo yapacağınız zaman küvetinizi doldurdurun ve içerisine birkaç damla limon yağı damlattın bu yaptığınız işlemin kan dolaşımınızı hızlandırmada olumlu etkisi olacaktır.Dişlerinizdeki lekeler içinde limon yağı kullanabilirsiniz lekeleri limon yağı ile ovun.El bakımınızda da ayrı bir yere sahip olan limon yağı tırnaklarınızın güçlenmesini sağlar ellerinizi yumaşatır.Limon yağını saç bakımınızdada kullanabilirsiniz saçlarınız çok daha canlı ve parlak görünecektir.

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/limonyagi-faydalari-42063.jpg]limonyagi-faydalari-42063[/IMGALT]
   
Yükleniyor...