Lucid (Lusid) rüya nasıl görebilirim

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Elfida tarafından 1 Kas 2012 tarihinde açılan konu

 1. Lucid rüya nasıl yapılır
  - Gece yatmadan önce havuç yemenizi tavsiye ederim orta boy 2 tane.
  - Gece astral seyahati denemeyin. Yatın uyuyun. Sabah uyandığınızda üstünüzü çıkarın (su içmeden yemek yemeden daha yataktasınız) iç çamaşırınızla kalın yorganın üstüne yatın direk ve kafanızın altında yastık olmasın.

  - Nefesinizi yavaşlatın. İlk başta 2-3 derin nefes alın sonra nefes aldıktan sonra tamamen verin verdikten sonra bir sonraki nefesi almadan önce bekleyin. O beklemeyi ne kadar uzatabilirseniz o kadar iyi. Çünkü o beklemede çıkış olacak.

  - Kendinizi kasmayın serbest bırakın

  - Başka bir şeye odaklanın astral seyahate çıkacağınızı düşünmeyin. Araba sürdüğünüzü hissedin mesela. Başka bir şey düşünün alakasız bir şey (ters düşünme)ne biliyim denizde yüzdüğünüzü filan düşünün. Sonra alnınızı bekleyin. Alnınız atmaya başladı mı telkine başlayın (tekniklerden birini uygulayın) sonra karnınız acıyacak canınız yanacak bağıracak gibi olacaksınız aaaaaaaa diyeceksiniz ve çıkacaksınız. Karnınız acımaya başladı mı gözlerinizi açmadığınız sürece sorun yok ayrılmayı durduramazsınız. Çıktığınızda korkmayın sakinliğinizi koruyun. Çıkınca kolay kolay bozulmuyor siz istemediğiniz sürece.

  - Önce farkındalık ve meditasyon çalışın. Eğer meditasyonu iyi bilirseniz farkındalığınız varsa yatakta beklediğiniz süre 1 saatten 10 dakikaya iner.

  - Sabah kalkınca denerseniz de 15 dakikada yaparsınız. Sabah kalkınca odadan ayrılmayın sadece üstünüzü çıkarın. Mesela ilkokul günlerinizi düşünün. Sabah 8 de kalktınız okula gideceksiniz. Uyandınız uyku sersemisiniz odaya anneniz geldi olum kar tatiliymiş bugün dedi. Sizde o muhteşem duyguyla yatağa tekrar yatıyorsunuz gibi soyunup yorganın üstüne uzanın.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Lucid (Lusid) rüya
 1. Elfida
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,215
 2. Elfida
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  496