M.United'a müthiş teklif..

'Spor Gündemi' forumunda italyan tarafından 15 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. M.United'a müthiş teklif: 1.105.000.000 Euro


  Astronomik öneri kabul gördüğü takdirde futbol tarihinin en büyük satın alması olacak. Dudak uçuklatan bedeli ile Türkiye Ligi’ndeki tüm takımların değeri olan 759 milyon Euro’yu bile geride bırakacak.

  Futbol dünyası dün gelen bir iddia ile sarsıldı. İngiliz News of the World Gazetesi, Uzakdoğu’dan bir grup iş adamının, [anchester[United Kulübü’nü satın almak için 1 milyar 105 milyon Euro’yu gözden çıkardığını duyurdu.

  Altı milyarderden oluştuğu iddia edilen konsorsiyumun, halen kulübün sahibi olan Glazer Ailesi ile masaya oturmak için finansal kaynaklarının hazır olduğu belirtildi.

  [helsea hiç kalır[Hatta kulübün talipleri adına Bangkok’tan konuşan bir yetkili, “Bu sefer derslerine çok iyi çalıştılar. Ekonomik yönden sıkıntılı günler geçiren Glazerlar’ın masaya oturmaktan başka şansları yok. Bu futbol tarihinde en büyük satın alma olacaktır. Öyle ki, Abramovich’in

  Chelsea yatırımı bile bunun yanında bir hiç kalacak” gibi hayli iddialı bir açıklamada bulundu.

  Ligimizi satın alır. Biz de gerçekleşmesi halinde tarihe geçecek olan satışın boyutlarını Türkiye ile karşılaştırdık. 1 milyar 105 milyon Euro, Süper Ligimiz'deki 18 takımın kadro değerleri toplamından daha yüksek. Futbolcu bedellerine göre
  Türkiye ligi’nin toplam değeri 759 milyon Euro. Ayrıca üç büyüklerden Galatasaray 19, Fenerbahçe 18, Beşiktaş da 100 milyon Euro’luk takımlara sahip.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 23 Nis 2013
 2. Cevap: M.United'a müthiş teklif..

  1 milyar 105 milyon Euro valla dile kolay
   
 3. Cevap: M.United'a müthiş teklif..

  Paylaşım için teşekkürler
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 30 Nis 2013
Yükleniyor...