Mahidevrana neler oluyor?

'Medya Bölümü' forumunda Aderito tarafından 15 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. Mahidevran hakkında son gelişmeler


  Kurtlar Vadisi oyuncusu Necati Şaşmaz'ın evlenmiş olduğunu öğrenince ağlama krizine girdiği öne sürülen Nur Fettahoğlu, dün Nişantaşı'nda görüntülendi. Moralsiz olduğu gözlenen oyuncu, Şaşmaz'la ilgili hiçbir soruya yanıt vermedi.

  1,5 senelik sevgilisi Necati Şaşmaz'la yakın zamanda ayrılan Nur Fettahoğlu, iddia edilene göre Şaşmaz'ın evliliğinden sonra yemeden içmeden kesildi.

  'Kurtlar Vadisi' dizisinin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz ile 1,5 yıl ilişki yaşayan ve yakın zamanda ayrılan Nur Fettahoğlu, Necati Şaşmaz'ın Nagehan Kaşıkçı ile evlendiğini duyduktan sonra ağlama krizine girdi.

  Söylentilere göre rol aldığı 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinden de 2 gün izin alan Fettahoğlu, bu sürede hiçbirşey yemedi. Yakın dostlarının sürekli teselli ettiği ve ısrarları üzerine dün Nişantaşı'na giden Fettahoğlu,kendisine sorulan sorulara yanıt vermedi ve "Kesinlikle konuşmayacağım. Bu konuda benden laf alamazsınız" diyerek aracına bindi ve oradan uzaklaştı.  Adı Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mahidevran karakterini canlandıran Nur Fettahoğlu ile anılan Necati Şaşmaz, geçtiğimiz gün sürpriz bir kararla Ömer Lütfi Mete'nin yeğeni 1992 doğumlu Nagehan Kaşıkçı ile nikah masasına oturdu.

  Fatih Hilmi Hacıosmanoğlu ve Cüneyt Aysal'ın şahitlik yaptığı nikahı Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara kıydı. Şaşmaz'ın genç eşi Nagehan Kaşıkçı nikahta son derece şık ve sade bir gelinlik giydi. Kaşıkçı'nın dayısı Ömer Lütfi Mete, Kurtlar Vadisi dizisinin ilk sezonlarında yapımcılık yapmış ve senaryosuna katkıda bulunmuştu
   
Yükleniyor...