Masumlar Dizisi

'Medya Bölümü' forumunda Aysell tarafından 29 Mar 2009 tarihinde açılan konu

 1. Atv'de yeni bir aşk hikâyesi başlıyor.

  Yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav'ın üstlendiği aşk ve sadakat hikâyesi "Masumlar" dizisi Özgü Namal, Demet Evgar ve "Üç Maymun" filmiye yıldızı parlayan Hatice Aslan'ı bir araya getirmesiyle dikkat çekiyor.

  Daha önce de ekranlara genç yıldızlar kazandıran Osman Sınav'ın bu dizideki sürprizi ise Amerika ve İrlanda'da oyunculuk eğitimi alan Kenan Ece.

  İki kadın arasında kalan erkeğin masum, tutkulu öyküsünü anlatan "Masumlar", nisan ayında izleyicilerle buluşacak.

  Dizi, Zeynep karakteriyle Namal'ı uzun zaman sonra ekranlara taşıyacak. .

  1-2 hafta içerisinde çekimlerine başlanacak olan Osman Sınav 'ın yeni dizisi Masumlar 'ın oyuncu kadrosu dikkat çekiyor. İlk başta Nehir Erdoğan 'ında da yer alacağı ve sonradan anlaşılamamasının büyük bir kayıp olsada diğer oyuncuların ağırlığı diziyi şimdiden merak ettiriyor.

  İki kadın ile bir erkek arasındaki geçmişten izler ve tortular taşıyan bir aşk üçgenini konu alan dizide şu ana kadar açıklandığı kadarıyla uzun süredir ekranlardan uzak kalan Özgü Namal başrolde yer alacak. Diğer oyuncular ise Demet Evgar, Kenan Ece, Burak Sergen, Hatice Aslan, Rıza Akın, Güneş Hayat ve Teoman Kumbaracı.

  Etkili oyuncu kadrosuyla Masumlar Dizisini sabırsızlıkla bekliyoruz...

  Masumlar Nisan Ayında Atv’de
   
 2. Cevap: Masumlar Dizisi

  Güzel bir diziye benziyor.Osman Sınav imzalı bu dizinin tutulacağını iyi bir seyirci kitlesinin oluşacağını düşünüyorum.

  Genel tanıtım fragmanıda benden olsun şekercim.

  [GOOGLEVID]-679645787297684792&ei[/GOOGLEVID]