Mazi Kalbimde Yaradır Dizi Oyuncuları

'Popüler Diziler' forumunda Wish tarafından 19 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mazi kalbimde Yaradır oyuncuları
  Mazi Kalbimde yaradır Dizi Oyuncuları Kimdir
  TRT Mazi Kalbimde Yaradır Oyuncuları Hakkında Bilgi


  Sedef AVCI
  [​IMG]
  Sedef Avcı (22 Ocak 1982, İstanbul), Türk manken, sinema ve dizi oyuncusu.

  Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezunu olan Sedef Avcı, Gaye Sökmen Ajansı’na bağlıdır. Manken ve oyuncu Kıvanç Kasabalı ile evlidir.Podyum dünyasının başarılı ve saygın isimlerinden olan Sedef Avcı, duru güzelliği ile 1997 Miss Turkey yarışmasında ikinci oldu ve 2001 yılında Miss Universe Kainat Güzellik Yarışmasında ülkemizi temsil etti. Böyle mi Olacaktı ve Yanık Koza dizilerinde rol alan Sedef Avcı,2007 yılında Menekşe ile Halil dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile başrol paylaşmıştır.Ezel dizisindeki Bahar karakteriyle beğeni toplamıştır.Fakat senaryo gereği üzere bahar ölümüştür.Şimdi ise Mazi Kalbimde adlı dizide baş rol alacaktır.

  Selçuk YÖNTEM
  [​IMG]
  1953 yılında İstanbul'da doğan Yöntem, 1975 ve 1976 yılları arasında Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek Bölümü'nden mezun oldu. 1977 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu'nda çalışmaya başladı. 1994'te İrfan Yalçın'ın "Aşağıdakiler" adlı oyununu, 1995'te Savaş Dİnçel'in "Gürültülü Patırtılı Bir Hikâye" adlı oyununu yönetti. Bu oyunla "Özgüye Değer Yönetmen" ödülünü aldı. 1997-98 sezonunda Haldun Taner'in "Ay Işığında Şamata" adlı oyununu yönetti. 1986-87 sezonunda "Dört Mevsim" adlı oyunla "Özgüye Değer Erkek Oyuncu" ödülünü, 1988-1989 sezonunda "Peynirli Yumurta" adlı oyunla "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü, 1990-91 sezonunda "Deli Dumrul"daki rolü ile "Ulvi Uraz En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü aldı.

  Televizyon ve sinema için film çalışmaları yaptı, "C Blok" adlı filmle "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" ödülünü aldı. Yöntem, "Deliyürek" adlı dizi ve sinema filmindeki "Bozo" tiplemesinden sonra, 2003 yılındaki "Kurtlar Vadisi" adlı dizide de "Şef" karakterini canlandırdı.

  Aşk-ı Memnu’nun geçtiğimiz Haziran’da ekrana veda etmesinin ardından hiç bir projede yer almayan usta oyuncu Selçuk Yöntem, "Mazi Kalbimde Yaradır" isimli diziyle TRT’de hayranlarıyla buluşacak..

  Özgür ÇEVİK
  [​IMG]

  Özgür Çevik , 27 Mayıs 1981 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Beş yaşına kadar İstanbul'da büyüyen Çevik; ilkokulu Amasya, ortaokulu Lüleburgaz, liseyi ise Bingöl ve İzmit'te okudu.

  1999 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümünü kazanarak tekrar döndüğü İstanbul'da, eğitimle birlikte müzik çalışmalarına da devam etti. 2007'de mezun oldu.
  Çevik 2004 yılında Akademi Türkiye yarışması ile tanındı. 2004-2007 yayın döneminde ekrana gelen Yabancı Damat dizisinde Niko karakterini canlandırdı. Avrupa Yakası ve Kavak Yelleri dizilerinde konuk oyuncu olarakrol aldı. Gece Sesleri dizisinde başrolde oynadı. Şimdi ise TRT nin Şubat ayında başlayacağı Mazi Kalbimde Yaradır dizisinde Selçuk Yöntem ve Sedef Avcı ile birlikte başrolü paylaşacak.
   
Yükleniyor...