Merin2 Oyma Taş nedir-Oyma Taş Ne İşe Yarar

'Oyun Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 14 May 2011 tarihinde açılan konu

 1. metin2 Oyma Taş Nerden Düşer,Heuk-Yong nerede


  Oyma taş hakkında metin2 ekibinin açıklaması aşağıdaki gibi;
  Oyma Taş

  Kahramanlıklar Diyarının Yılmaz Savaşcıları;


  Sizleri sevgi ile selamlıyoruz. Yıllar yıllar önce şamanlar mistik güçlere sahip bir taş icat ettiler ve adını da Oyma Taş koydular. Bu taşlar sürekli parlar ve sihirlidirler.Bu taşlar yıllar boyunca etkilerini kaybetmezler ve bu taşlar ile her zaman kısa yoldan gideceksiniz. Bu taşı icat eden şamanlar daha fazla detay vermememiz konusunda bizleri uyardı. Bu taşın sihirli güçlerini bulmak sizlere kaldı...

  Oyma Taş dropları 12.05.2011 ile 15.05.2011 tarihleri arasında açık
  olacaktır. Ancak an itibari ile oyma taş dropları aktif edilmiştir...

  Pek açıklayıcı değil değilmi..:f196:

  Oyma Taş nedir

  Sizlere söyle anlatayım oyma taş bir drop (gül,çikolata gibi,) lwlinize göre her slottan düşürebilirsiniz.Bunun dışında sürgün mağrası görevlerinden birindede isteniyor..Buyurun Burdan:https://forumdaslar.com/metin2/metin2-surgun-magarasi-43601/ fakat bu hafta düşürülen drop oyma taşları kabul edermi bilmiyorum.

  Oyma Taş Ne İşe Yarar

  Oyman taş Yeni Bir Event Eşyası Değil Oyma Taş 12 -15 Mayıs Arası Gelecek Npclerde(-Mor B-Yeşil B-Mor K -Yeşil K) Çeşitli Balık Yiyecekler Bazıları Hp Bazıları Sp Verir .

  Oyma Taşı nasıl iksir yaparım diyorsanız işte cevabı;
  2. köydeki Heuk-Yong'a gidiyoruz söylediklerinin hepine tamam diyorsunuz ve eğer elimizde oyma taş varsa size takas teklif ediyor ve item veriyor Eğer verdiği itemleri beğenmezseniz takas yapmaya biliyorsunuz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 14 Mar 2016
Yükleniyor...