Merve Boluğur Kime Aşık Oldu?

'Medya Bölümü' forumunda Yasemin tarafından 28 Ağu 2013 tarihinde açılan konu

 1. Merve Boluğur Aşık Oldu  Güzel oyuncu Merve Boluğur aşık oldu genç ve güzel oyuncu kalbini dizi setinde rol arkadaşı olan Engin Öztürk'e kaptırdığı söyleniyor.

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/merve-76108.jpg]merve-76108[/IMGALT]

  Genç ve Güzel oyuncu Merve Boluğur Yaz tatilini beraber geçirdiği şarkıcı Murat Dalkılıç ile olan birlikteliğini bitirmişti Merve Boluğur eski sevgilisi Murat Dalkılıçtan kısa bir süre önce ayrılmıştı.Oyuncu Merve Boluğur Muhteşem Yüzyıl dizisine geçti ve dizide canlandıracağı karakter nedneiyle 8 kilo almaya razı olan Merve Boluğur'a ayrıca Muhteşem Yüzyıl dizisi oldukça Muhteşem geldi güzel oyuncu dizideki rol arkadaşı Engin Öztürk ile aşk yaşamaya başladı.

  Merve Boluğur'un yeni aşkı Muhteşem Yüzyıl dizisine bu sezon katılan Engin Öztürk. İddialara göre iki haftadır süren çekimlerde yakınlaşan ikili, bir anda yıldırım aşkına tutulmuş.İlişkilerini şimdilik gizli yaşamayı tercih eden Boluğur ve Öztürk, set dışında da sürekli bir araya geldikleri ve gözlerden uzak kimsenin bilmediği mekanlarda buluştukları haberleri magazin gündeminden düşmüyor.
   
Yükleniyor...