Mevlid Kandili Kutlama Sözleri

'Sorularla İslamiyet' forumunda Yasemin tarafından 23 Oca 2013 tarihinde açılan konu

 1. Mevlid Kandili Kutlama Sözleri Kısa  Hayırlı ve bol nasipli gecelerimizden birisi olan Mevlid Kandili gecesinde bol bol dua edelim Allahdan affımızı mağfiretimizi diliyelim.Mevlid Kandiline özel mesajlarla sevdiklerinizin kandillerini kutlayın sevdiklerinizi hatırlamanın sevabından da kazanmış olursunuz inşallah..

  Kulun Rabbine en yakın olduğu gecelerin en önemlisid,r Mevlid Kandili Gecesi Bu gecede Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin inaşşalh Mevlid Kandiliz Mübarek Olsun..

  Biliyoruzki Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, ve böylesi Mübarek günler geceler vardır, Beraberce kutlamak için Mevlid Kandiliniz Kutlu Olsun

  Bu mübarek günler ve gecelerimizde mümin kullara, özel ve vazgeçilmez dostlara ailecek dualarımızı ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

  Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun inşallah kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsünki duaların kabul,Mevlid kandilin mübarek olsun.

  Umutlarımız gerçek mutluluklarımız daim Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

  Bugün kalbinize huzur, sofranıza bereket, üzerinize sıhhat serpilsin.Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

  Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yinede mutlu ve umutlu nice hayırlı Mevlid kandillerine erişmek dileğiyle.

  Bir kucak sevgi, bir avuç dua, içten bir selam kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri. Eviniz huzur kalbiniz nur dolsun, mübarek kandiliniz kutlu olsun.

  Mevlid Kandili gecesinde Şeytan senden çok uzakta, melekler başucunda olsun, duaların kabul, kederlerin son bulsun.Mevlid Kandilin mübarek olsun.

  Bugün ellerini herzamankinden daha çok aç. Avucuna melekler gül koysun yüreğin coşsun Mevlid kandilın mübarek, duaların kabul olsun.

  Bu mübarek gecede dualarınızın kabul ve makbul olması dileklerimle Mevlid kandilinizi kutlar size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim.

  Bu Mevlid Kandili gecesinde nur inmiş kalplere bir gül verilmiş tüm sevenlere işte bu sevenlerin duası semalarda buluşmüş bu gece dualarda buluşalım. Hayırlı Kandiller...

  Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.Mevlid Kandiliz Mübarek Olsun

  Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu Mevlid kandiliniz kutlu olsun.

  Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul Mevlid kandilin mubarek olsun.

  Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

  Ne zaman ki iyiki'lerimiz keşke'lerimizden önde gider; O zaman hayatı yaşarız. Oysa çoğumuzu hayat yaşıyor. İyiki'lerle dolu bir yaşam dileğiyle Mevlid Kandiliniz mübarek olsun iyi kandiller.

  Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul,Mevlid kandilin mübarek olsun.

  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Mevlid kandilinizi kutlarım.

  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin,büyüsüne kapılmanız dileğiyle.Mevlid Kandilin Mübarek Olsun

  Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim.Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

  Mevlid kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin İnşallah.

  Ümit ederiz ki bu mübarek Mevlid Knadili gecesi zor günler geçirdigimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

  Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayir cevherlerini basimiza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapilmaniz dilegiyle. Mevlid Kandiliniz mübarek Olsun Nice kandiller dilerim.

  Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Mevlid'den kandili iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.
   
  Son düzenleme: 24 Oca 2013
Yükleniyor...