Mevlid kandili sözleri facebook

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 9 Oca 2014 tarihinde açılan konu

 1. Facebook Mevlid kandili sözleri
  2014 Mevlid Kandili 12 Ocak Pazar gününü 13 Ocak Pazartesiye bağlayan gece 2014 Mevlid kandili gecesidir.Mevlid Demek doğum dmeektir Mevlid Kandili Peygamber Efendimizin doğumunun kutlandığı biz müslümanalrın bayramı olarak kabul edilmektedir.

  mevlid-kandili-1.

  En güzel Mevlid Kandili sözleri Facebook


  Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet'i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

  Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz.

  Geçmişin bugün ile, ışığın gölge ile umudun gerçek ile, ışığın gölge ile, üzüntünün neşe ile, öfkenin sevgi ile barıştığı nice Mevlid kandillerine.

  Bir avuç alkış, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır tüm mesafeleri, kalbiniz nurlu ve mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

  Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

  mevlid-kandili-1.
   
Yükleniyor...