Michael Jackson'ı ölüme götüren ilaçlar - Michael Jackson son fotoğrafları

'Haberler' forumunda Kylie tarafından 28 Haz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Michael Jackson'ın Son Görüntüleri

  [​IMG]

  [​IMG]


  İşte Jackson'ı ölüme götüren ilaçlar...

  Amerikan medyasında, Michael Jackson'un ‘ölümcül kokteyl’ olarak adlandırılan ilaçlar listesi yayınlandı.

  Buna göre Jackson, dünya turnesi öncesi formda kalmak icin narkotik sayılan üç güçlü ağrı kesici ilaç kullanmaktaydı. Jackson'un kullandığı ilaçlardan ikincisinin bile potansiyel olarak ölümcül sonuçlara yolaçabilecek kadar güçlü olduğu belirtildi.

  Amerikan medyasında Michael Jackson'a yakın kaynaklara dayandırılarak verilen haberlere göre, Jackson gunde 3 kez ‘Demerol’ adlı ağrı kesici iğnesi ölüyordu. Ünlü şarkıcı aynı zamanda bir başka ağrı kesici ilaç olan yalnızca reçeteyle satılan ‘Dilaudid’ adlı ilacı kullanıyordu.
  Jackson bunların yanısıra ‘Vicodin’ adlı yine yalnızca reçeteyle satılan ağrı kesici ilaç kullanmaktaydı. Jackson, bu ağrı kesicilerin yanısıra düzenli olarak kas gevşetici olarak Soma, yatıştırıcı etkisi olan “Xanax’ ve anti depresyon ilacı olan ‘Zoloft’ kullanıyordu.

  Michael Jackson'un ‘ölümcül kokteyl'inin son halkalarını da heyecan ve ürküntüye karşı aldığı Paxil’ mide yanmasına karşı kullandığı ‘Prilosec’ adlı ilaçlar olusturdu.

  Michael Jackson'ın avukatı, sanatçının ölümünden sonra yaptığı açıklamada, Jackson'ın aşırı doz ilaç kullanımından olduğunu iddia etmişti. Avukat Brian Oxman, Jackson'ın dünya turnesi öncesi formda kalmak için aşırı dozda ilaç tükettiğini, çevresinin de buna göz yumup izin verdiğini söylemişti.

  [​IMG]

  [​IMG]


  İkinci otopsi isteniyor

  Bu arada, Michael Jackson'ın ailesi, otopsi yapılarak kendilerine teslim edilen cesede ikinci kez otopsi yapılmasını istiyor.

  ABD'deki insan hakları savunucularından politikacı ve papaz Jesse Jackson, Michael Jackson'ın ailesiyle son 2 gündür birlikte olduğunu ve ailenin bu konudaki isteğini de bu sırada kendisine ilettiğini söyledi.

  Ünlü pop yıldızının ölümü konusunda halen yanıtlanmamış sorular bulunduğunu belirten Jackson, bu sorular arasında yıldızın ölümü sırasında yanında olan özel kardiyoluğunun rolünün ne olduğunun da bulunduğunu bildirdi.

  Yapılan otopsiden sonra kesin sonuçların alınması için 4 ila 6 hafta sürecek kimi test sonuçlarının beklenmesi gerektiği açıklanmıştı.


  [​IMG]
   
 2. Cevap: Michael Jackson'ı ölüme götüren ilaçlar - Michael Jackson son fotoğrafları

  tskler paylasim icin
   
Yükleniyor...