Milli Futbolcuyu arama çalışmaları devam ediyor

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 17 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Milli Futbolcuyu arama çalışmaları devam ediyor

  [​IMG]
  Tatil için gittiği Alanya’da 3 arkadaşı ile birlikte denize giren ve bir daha kendisinden haber alınamayan Milli futbolcu Sedat Yüce’yi arama çalışmaları devam ediyor.

  Ankaraspor’un milli futbolcusu Sedat Yüce 20 yaşında. Genç futbolcu Amasya’da başladığı futbol serüvenine Samsunspor’un altyapısında devam etti ve son olarak Ankaraspor’a transfer olmuştu. 2013 Akdeniz Olimpiyatlarında U19 Milli Takımında forma giymişti.

  Alanya Konak’ta denizin dalgalı olmasına aldırış etmeden 3 arkadaşıyla birlikte suya giren ve dalgaların etkisiyle panikleyen Sedat Yüce biranda deniz de gözden kayboldu. Kıyıya çıkmayı başaran diğer 3 arkadaşı hemen yetkililere haber verdi. Antalya Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı dalgıçlar milli futbolcunun kaybolduğu alanda dalış yaparak 1 saat arama yaptı ancak bir sonuca ulaşılamadı. Dalgaların şiddetini arttırması arama kurtarma çalışmalarını zora soksa da halen aramalar devam ediyor. Ailesi ve sevenleri Sedat’tan gelecek güzel bir haber umuduyla bekleyişlerini sürdürüyor.