Minik Gizem hayatını kaybetti

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 29 Kas 2011 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]  Öğretmen beni fakir olduğum için başkan yapmadı diyerek tüm Türkiye'yi duygulandıran Gizem Bera Yüksek bu kez ağlattı.
  Tüm Türkiye'yi Duygulandıran Gizem Hayatını Kaybetti.
  Küçük Gizem Bursa'nın Orhangazi ilçesinde şofbenden sızan gazdan zehirlenerek hayatını kaybetti.

  11 Yaşında vefat eden Gizem Bera Yüksel geçen yıl öğretmeninin sınıfta arkadaşlarına öğüt verirken çektiği görüntüleri internette tıklanma rekorları kırınca televizyon kanallarında üst üste haber olmuştu. Gizem, katıldığı Beyaz Show'da ise zekası ve hazır cevaplığı ile izleyenleri ekran başına kilitlemiş ve kahkahaya boğmuştu.

  Saat 22.00 sıralarında Arapzade Mahallesindeki evlerinde aile fertlerince banyoda baygın halde bulunan 2 kardeşten, Gizem Bera Yüksel, Orhangazi Devlet Hastanesinde yaşamını yitirirken ablası İrem, Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesinde yaşama veda etti.

  Gizem Bera Yüksel Kimdi ?
  Türkiye, Orhangazi'de Atatürk İlköğretim Okulu'nda 4. sınıf öğrencisi olan Gizem Bera Yüksel'i 2010 yılında sosyal paylaşım siteleri ve internette tıklanma rekorları kıran görüntüleriyle tanıdı.

  İzlenme rekorları kıran video görüntülerinde öğretmeninin kendisini, fakir bir öğrenci olduğu için değil, diğer arkadaşlarının başkanlığı sırasında, başkanlık görevini merak ettiği için sınıf başkanı seçtiğini söylemesi, videoyu izleyen milyonlarca insanın yüreğini burktu.

  Bu görüntülerde arkadaşlarına ders çalışmaları ve uslu durmaları için öğütler veren Gizem, televizyon kanallarında da haber oldu.

  Babası inşaat işçisi, annesi ev hanımı 6 çocuklu bir ailenin kızı olan Gizem'in, Kanal D'de yayımlanan Beyaz Show'daki konuşmaları ise Türkiye'yi kahkahaya boğmuştu.

  Programda Bursa Valisi'ne sitem eden Gizem daha sonra da Vali Şahabettin Harput'un konuğu olmuştu.