morpa kampüs şifresi

'Tarih Bölümü' forumunda ADoğan tarafından 29 Mar 2012 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar ben morpa kampüs kullanan biriyim.Uzun zamandır bu siteye girip sizlere yardımcı olmak için uğraşıyorum başta kullanıcı kodu ile şifremi vermiştim ama moderatör yorumumu kabul etmeyip silmiş olmalı burdan şifre vermek mümkün değil. Madem öyle bir yardımım dokunamıyor bende o zaman isteyen arkadaşlara MORPA KAMPÜS ÜYELİĞİ ni anlatacağım
    MORPA KAMPÜSE NASIL ÜYE OLUNUR?:
    Morpa kampüse üye olmak için morpa kampüs sitesine girip en alttan numaralarını alıp arayabilirsiniz.Sonra adresi verip şifreli üyelik kartı siparişinizin gelmesini bekleyiniz. Ondan sonra kapıda siparişe 80.00 TL ödeyip şifreli üyelik kartınızı evinizde açınız. Arkasındaki kazınması gereken yeri kazıyıpkazıdığınız yerdeki kodu örneğin: 25xcdg56dtr gibi bunu morpa kampüs sitesinde morpa kampüse kydol deyiniz öğrenci butonuna basıp şifreli üyelik kartı seçeneğini seçiniz. Sonra sizden istediği bilgileri VELİNİZ ile birlikte doldurunuz. Kullanım koşullarını kabul ediniz. Son olarak şifreli üyelik kartı bölümüne geleceksiniz. Orada yapmanız gereken şifreli üyelik kartınızın arkasında yazan kodu bilgisayar, tablet, telefon vb. girmek. Tamam dediğinizde size şifrenizi ve kullanıcı kodunuzu gösterecektir. GÜLE GÜLE KULLANIN :):);):D:f118::f71::f196::f94::f85:;):f91::f77: bu arada ben morpa kampüs isimli kullanıcıyım o ismi kabul etmediği için bu ismimi yazdım beni unutmayın sizleri seviyorum :p

2. merhaba ben nazar ben morpa kampüse girmeyi çok istiyorum ama morpa kampüsün şifresini bilmiyorum bana yardım eder misin

3. Cevap: morpa kampüs şifresi

merhaba nazar ben morpa kampüse üye olduğumda benden cep telefon numarası istediler bende verdim galiba morpa kampüs şifrem numarayı yazdığım telefona gönderilmiş bence sende bi dene

4. merhaba ben morpakampüse üyeyim sana ilk önce bir kart veriyorlar o kartın altında bir yer var o yere parayı sürtüyorsun ve orada bir şifre gibi birşey çıkıyor onu biryere yazıp bi kişiye yolluyorsun galiba sonra senin telefonuna bir mesaj geliyor ve şifreyi sana gösteriyor ve morpakampüse giriğimizde üstte sana tc kimlik numaranı alt taraftada şifreni soruyor ve şunu unutma morpa kampüs girişinde üye ol diyor şifreden önce ilk ona tıkla sonra birsürü şeyler geliyor en sondada sana göre sorular soruyor onlrı doldur ve üye ol butonuna tıkla iyi şanslar.;):f91:sizi seviyorum ;):f71:

5. ben üyeyim ama şifremi size vermem eğer üye olmak istiyosanız morpa kampüsü arayın size gerekli bilgileri verirler

arkadaşlar morpa kampüsün şifresi her kullanıcıya göre değişiyor her kullanıcının şifresi farklı yani kesin bir şifre yok.
    bir düşünelim siz olsaydınız para ödedikten sonra gelip başka birinin sizin morpa kampüsünüzü kullanmasını ister miydiniz. eğer şimdi anlamıyorsanız kesin eğer üye olursanız anlarsınız bu arada hiç boşuna şifre aramayın parasını ödemeyip üye olmadıktan sonra ne şifre alırsınız ne de şifre bulursunuz benden söylemesi...:f196::f196::f196:

Moderatör tarafından düzenlendi: 4 Ara 2014
  6. Benim 5. yılım ve 8 e gidiyorum acayip iyi eğer almak istiyorsan 80,00 tl verip alabilirsiniz.

Ve eğer kardeşiniz varsa veya kardeşin kullanıyorsa aktif kampanya bölümünde kardeşle ilgili şey var eğer kardeşim var kullanmıyor derseniz size 160,00 TL değil indirim yapıyorlar

7. Arkadaşlar bende çok girmek istiyorum bir ara arkadaşım bana verdi girdim hep ama sonra onun da üyeliği bitti bende giremiyorum lütfen ALLAH için biri bize kullanıcı adını ve şifresini versin ne olurrrrr.............

8. Ya öğretmenim bana şifreyi verdi ama benim ki kayboldu olsaydı ama mutlaka yazardım :(

9. gönderdiğim şifre ile e posta işe yaradı mı arkadaşlar eğer yaradıysa çok sevinirim eğer yaramadıysa bu arkadaşımın morpa kampüsü üyeliği bitmiş de olabilir eğer yaramadıysa yardım edemediğim için üzgünüm:(

10. ebru birce bana üyeliği biten arkadaşının kullanıcı kodunu ve şifresini verirsen eğer ben bir yolunu bulurum morpa kampüse rahat herkes girebilir bu şekilde hem bu arada gönderdiğim şifre ve kullanıcı kodu onaylanmadığı için göndermemişler yani yorumların arasına eklememişler

11. arkadaşlar size bir ipucu aramızda şifresini ve kullanıcı kodunu vermek isteyenler var madem moderatör şifresini ve e postasını yazanların yorumlarını kabul etmiyor şifresini ve kullanıcı kodunu yazanlar şöyle bir şey yapsınlar konuyu cevapla kısmına tıkladıktan sonra İsim: kısmına kullanıcı kodlarını yorum kısmına da şifreyi yazıp göndersinler belki o zaman işe yarar

Moderatör tarafından düzenlendi: 24 May 2015
  12. arkadaşlar ben morpa kampüs kullanıyorum fakat çokta egleniyorumm size tavsiye ederim benm babam bana hediye olarak morpa kampüs üyeliği almış 3 senelik toplam ücret 120 tl kargo ile geldi bende hesap kurdum ve bu sene son senemm size tavsiye ederim

13. Bende Morpa Kampüs Üyesiyim Aylık 80-50 TL filan yıllık üye olunca. Gidin Ailenize söyleyin size bir iyilik yapıp alsınlar...
    Zaten Morpa Kampüs sayesinde notlarım cok iyi inşallah hep böyle olur.Morpa Kampüs çok işe yaradı ben artık bedava üye de olabiliyorum. size birkaç günlüğüne ücretsiz