msn de kim silmiş kim engellemiş 2011

'Sosyal Medya' forumunda YAREN tarafından 12 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  Msn de kim silmiş kim engellemiş çoğu kişinin merak ettiği bir konudur.Kimileri bunu umursamazken kimileri içinde bu durum önemlidir.Msn de engelleyenleri görmek için bir program mevcut değildir.Ancak nette birkaç yoldan bunu öğrenmek mümkün olsa da güvenilirliği tartışılır.
  Örneğin; MSN de Silenleri Görmek
  MSN hesabınıza girin.Msn menüsünden Araçlar>>Seçeneklere tıklayın.Karşınıza gelen panelden Gizlilik sekmesine tıklayın. İzin verilenler listesindekilerden şüphelendiklerinizin üzerine sağ tıklayın açılan menüden eğer Sil seçeneği aktifse o kişi sizi msninden silmiştir.

  MSN de Engelleyenleri Görmek içinse;

  MSN deki bir diğer fenomende engelleyenleri görmektir.Bu iş için saçma siteler dahi yaptılar.Hatta bu sitelerden msn şifresi çalınıyor,reklam amaçlı kullanılıyor.

  Aslında bunlara hiç gerek yok, msnde kim sizi engellemiş öğrenmek için tek yapmanız gereken;

  MSN Kişi Listeniz den birine sağ tıklayıp Görünüm den Profile girin sonra solda Profil Ayrıntılarına girin.
  Eğer açılan sayfada Web Görünümü ile Messenger Görünümü varsa kişi sizi engellememiştir.
  Eğer sadece Web Görünümü varsa kişi sizi engellemiştir.

  Bu işe yarıyor fakat sonuç kesin değil.Bunun gibi yöntemler çoğunlukla işe yarasada terside görülebiiyor.Sonra gereksiz yere arkadaşlarınızla kötü olmayın.
  Ayrıca bazen insanların özel durumlarında bikaç kişiyle yada tek bir kişiyle konuşmak istediğini bu yüzden engellenmiş olabileceğinizide unutmayın, farklı düşünmeyin..
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 6 May 2011
Yükleniyor...