Msn de oyun nasıl oynanır resimli anlatım

'Sosyal Medya' forumunda ZeuS tarafından 1 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. msn de oyun nasıl oynanır,
  MSN de Online Oyun Nasıl Oynanır,
  MSN de Online Oyun

  MSN de Oyun Nasıl Oynanır Resimli Anlatım

  İnternet başında oldukça uzun zaman geçirip ve bir adet MSN hesabınız var ise programın bütün nimetlerinden faydalanmalısınız.WLM’nin yeni özelliklerinden birisi olan online oyun özelliğini de kullanmalısınız.Eğer MSN üzerinden online oyun oynamayı bilmiyorsanız işte cevabı;

  Msn Oyunları Açın


  [​IMG]


  WLM‘in bu özelliğini açmak için arkadaşınızda konuştuğunuz pencerenin alt tarafında bulunan simgelere göz atın. Buradan bulanan ‘oyunlar’simgesine tıklarsanız karşınıza oyunları seçebileceğiniz özel bir ekran çıkacak.

  Msn de Oyun Nasıl Seçilir?


  [​IMG]


  Karşınıza gelen bu ekranda isterseniz oyunları seçip oynayabilirsiniz. İsterseniz ise diğer kullanıcıların ne gibi başarılar elde ettiklerini görebilirsiniz. Yukarıda bulunan oyun isimlerine tıklayarak arkadaşınızlavakit geçireceğiniz bir yapımı seçin.

  Msn de Oyunlara Arkadaş Davet Etme

  [​IMG]

  WLM oyunlarının bazılarında sadece iki kişiyle oyun oynamak zorunda değilsiniz. Daha fazla arkadaşınızı çağırarak onların skorlarıyla da yarışabilirsiniz. Bunun için ekranın altında bulunan davet et tuşuna tıklayın.WLM duvarınız ve sosyal ağlarınızda bu çağrı ortaya çıkacaktır. Link‘e tıklayan arkadaşlarınız oyuna gelir.

  alıntı
   
Yükleniyor...