Msn messengerdede Hareketli Görünmek

'Sosyal Medya' forumunda Dark tarafından 15 Oca 2010 tarihinde açılan konu

 1. Msn de Hareketli Görünmek
  msn messengerdede Hareketli Görünmek

  mobile.msn.com

  Adresine girin

  Joın Now diyorsunuz. Daha sonra kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapıyorsunuz.Wireless service provider: kısmında other ı seçiyoruz. Daha sonra next diyoruz. Next dedikten sonra ise “My device has text messaging ” kısmı işaretli olmalıdır. altında Type your mobile address kısmındaki boş kutuya mail adresimizi yazıyoruz. Next dedikten sonra ise “I have read and agree to the pricing and terms of use” yazan yerin yanındaki kutuyu işaretliyoruz.
  Yani sözleşmeyi kabul ediyoruz ve tekrar next diyoruz. Şimdi ise karşımıza comfirmation code kısmı çıkacak. Bur Aya ise mailimize gelen kodu yazacağız. Yalnız dikkat edin kod junk maile de gelebilir. Mailimize gelen kodu bur aya girdikten sonra next diyoruz. Bu işlemleri yaptıktan sonra msn i açıp kapadığınızda Listenizdeki kişilerin mobil aygıtınıza anlık ileti göndermelerine izin vermek istercisiniz şeklinde bir uyarı gelecek. Bunu evet olarak cevaplıyoruz. Daha sonra durumunuzu çevrimdışı yapıp başka bir msn den kendinize bakarsınız durumunuz hareketli olarak gözükür ve de size yazılanlar mail adresinize gelir.Ayrıntılı bir şekilde anlattım çünkü bazı arkadaşlar yapamamışlar.

  Not:Join now diyip kullanıcı adı şifresini girdikten sonra other seçeneği çıkmayan arkadaşlar maillerine girip ülkeleri eğer usa olarak seçiliyse onu Türkiye olarak değiştirmeleri gerekiyor.