Muhteşem Yüzyıl Sandra Akhmedova Röportajı

'Medya Bölümü' forumunda eftelya tarafından 18 Haz 2011 tarihinde açılan konu


 1. Sandra Akhmedova formunu nasıl koruyor,

  Muhteşem Yüzyıl Sandra Akhmedova Röportajı

  Muhteşem Yüzyıl dizisinin son bölümlerinde rol alan Kanuninin son gözdesi Rus Ninayı canlandıran Güzel Sandra Akhmedova verdiği bir röportajda kendini anlattı.

  Antalya turistik Belek Beldesinde oturan ve profesyonel mankenlik yapan Sandra Akhmedova, geçen Çarşamba akşamı yayınlanan bölümde Kanuni Sultan Süleymana sunulan Rus cariye Ninayı canlandırdı. Hürrem Sultanın sinir krizi geçirmesi ve Kanuninin karşısına hançer ile dikilmesine neden olan cariye olarak dikkat çeken Rus güzel, Antalyanın yerel dergisi Masculine için at çiftliğinde poz verdi. Fotoğraf sanatçısı İbrahim Kahramanın objektifinin karşısına geçen Sandra Akhmedova, röportajında başarısının sırlarını da anlattı.

  Geçen yıl Antalyaya yerleştiğini doğa ile içiçe yaşamayı sevdiği için evini Belekte tuttuğunu anlatan Akhmedova, boş zamanlarını plaja gidip güneşlenerek ve tenis oynayarak değerlendirdiğini, deniz kabuklarından oluşan koleksiyonu olduğunu söyledi. Güzelliğinin sırrını düzenli beslenme ve yeterli dinlenmeye borçlu olduğunu kaydeden Akhmedova, şöyle dedi:

  “Yağlı ve kızarmış ürünlerden uzak duruyorum. Alkol ve sigara kullanmıyorum, düzenli spor yapıyorum. En önemlisi ise öğünlerime dikkat ediyorum. Örneğin her sabah yarım bardak taze sıkılmış maydanoz suyu içiyorum. Kahvaltı ise bol enerji dolu oluyor. Kısacası yiyeceğim herşeyin zamanı ve yeri var. Bunlara dikkat ederseniz güzel bir vücut sizi karşılıyor.

  Televizyon ekranlarında izlenme rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl dizisinin setinden de söz eden güzel manken, “İlk kez bir dizi filmde rol aldım. O atmosferi koklamak bile çok keyifliydi dedi.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 27 Ara 2012