Mükemmel Bakışlar İçin

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 23 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. Mükemmel Bakışlar İçin Neler Yapmalı


  Mükemmel bakışların altında yatan sebep, o dolgun ve muhteşem kirpiklerAkılları baştan alan gözler ise bunu güzelleştiren de kirpiklerinizdir.

  Gözlerinizin daha büyük ve daha çekici görünmesini istiyorsanız mutlaka kirpiklerinize doğru makyajı uygulamalısınız.

  Gözleri ortaya çıkaran en büyük özellik kirpikleriniz de yatmaktadır. Kimi insanların kirpikleri doğuştan uzun ve kıvrıktır. Kimilerinin ise bu özelliği yoktur.Bu yüzden kirpiklerinizi istenilen düzeyde güzel göstermek için size birkaç tavsiyemiz olacak.

  [​IMG]

  Mükemmel Bakışlar İçin İşte öneriler


  Her şeyden önce gerek kirpiklerimize gerekse cildimize uyguladığımız tüm makyaj malzemelerimizin kalite ve güvenilir markalar olmasını dikkat etmeliyiz.

  Yan sanayi ürünleri ve sahte markalar istenmeyen zararlar bırakabilir. Bu yüzden makyaj malzemelerimize çok özen göstermeliyiz.

  Kirpik kıvırıcılarla makyaja başlamadan önce kirpiklerinizin kıvrık ve dolgun olmasını sağlayabilirsiniz. Maskaraya geçmeden önce kirpiklerinizin arasını eyeliner ile doldurabilirsiniz.

  Bu sayede kirpikleriniz daha dolgun hale gelecektir. İsterseniz maskaradan önce kirpiklerinize hafif bir şekilde pudra uygulayabilirsiniz. Böylelikle kirpikleriniz daha doldun, makyajınız ise daha kalıcı olacaktır.
   
Yükleniyor...