Mutlu Etmeyi Biliyormusunuz?

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Yasemin tarafından 4 Eyl 2013 tarihinde açılan konu

 1. Bu soruya verdiğiniz cevabınız hayır ise bir an önce mutlu etmeyi öğrenin.Siz hala mutlu etmeyi bilmiyor musunuz ya da tevazu göstermeyi o zaman mümkünse elinizi çabuk tutun, korkularınızla yüz yüze gelmeyi öğrenin 35 yaşına gelmeden önce bunları öğrenmeye çalışın 35 yaşına gelmişseniz de henüz çok geç sayılmaz bir an önce kendinizi toparlayın ve bu konuda kendinizi eğitmeye başlayın.

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/mutluetmeyi-ogrenin-38680.jpg]mutluetmeyi-ogrenin-38680[/IMGALT]

  İşte yapılacaklarınızın listesinde bulunan başlıklar.İçsel seyahatinizde zevkleriniz size yol gösterecek!

  Öncelikle Korkularınızla yüz yüze gelin.Yaşamınızın her alanına yayılmış olan korkularımız yüzünden bazen özgüven, bazen de performans kaybı yaşarız. Bitmek bilmeyen içsel kaygılarımız, endişelerimiz bizi rahat bırakmaz. Bu durum iş ve aile yaşantımızı doğrudan etkilemektedir.

  Sırlarınızı paylaşmayı öğrenin yada buna müsade edin.Sırlar sürekli saklanamazlar öyle değilmi? Cana yakın mizacınız olmayabilir, çevrenizdekiler sizinle ilgili her şeyi bilmek zorunda değiller ama gene de birilerine anlatacağınız sırlarınız olmalıdır.

  Mutlu etmeyi öğrenin en önemlisi bu işe evet yanlış okumuyorsunuz mutlu olmak elbetteki hepimizin hakkı önce mutlu olun ki mutlu etmeyide bu sayede öğrenirsiniz.Neden bizi mutlu eden şeyler başkalarını da mutlu etmesin diye düşündünüz mü? Bunu öğrenmenin en kolay yolu; etrafınızdakilere bunu sormanız olacaktır. Belki de çevrenizde sizin onu mutlu etmenizi bekleyen birçok kişi vardır.

  Mütevazı olmaya çalışın tevazu diğer insanlarla iletişimi kolaylaştırır. Yardımlaşmayı, dayanışmayı sağlar. Hayatı kolaylaştırır.Tevazu kişiliğimizi kurmamıza yardımcı olmaktadır.
   
Yükleniyor...