Neden MYOPERA ?

'Teknoloji' forumunda Pardus tarafından 21 Eyl 2010 tarihinde açılan konu

 1. Neden My Opera Kullanmalısınız

  Artık kendinizi ifade etmenin ve bir şeyler paylaşmanın en kolay yolu bir blog sayfası yayınlamakBunu sağlayan birçok servis olmasına karşın neden My Opera kullanmanız gerektiğini merak etmiyor musunuz?

  Malum çağımız internet çağı ve insanlar bir şeyleri sürekli paylaşma ihtiyacı hissediyorlar. Tüketim açıkçası üretimden çok daha fazla. Bu her alanda olduğu gibi bilgide de böyle. Her birimizin HTML,PHP yahut benzer bir kodlama dili bilmediğini düşünürsek insanların bir bilgiyi paylaşmak için kendilerine ait bir web sayfası açmak yerine halihazırda kurulu olan bir sistemi tercih etmelerini daha kolay anlayabiliriz.

  My Opera ise bu iş için tam manasıyla biçilmiş bir kaftan. My Operaya tamamiyle ücretsiz bir şekilde üye olarak yazılarınızı, resimlerini ve çok daha fazlasını kolayca paylaşabilirsiniz. Buna ek olarak aldığınız kullanıcı adı ile Opera Linki , Opera Unite i ve diğer My Opera servislerini kolayca kullanabilirsiniz.

  Şimdi sizle beraber neden My Opera kullanmamız gerektiğine dair birkaç özellik inceleyelim

  Reklam Yok

  Birçok blog sistemlerine nazaran My Opera tamamen reklamsız bir içerik sunmaktadır. Her şey sizin kontrolünüzde

  Kısa ve Esnek Bağlantılar
  [​IMG]
  Paylaştığınız içeriklere ilişkin bağlantılar http:// my.opera/kullanıcı adı şeklinde oldukça kolay ve esnek bir paylaşım imkanı sağlar.

  2 GB Ücretsiz Alan
  [​IMG]
  İstediğiniz kadar paylaşın2 GB alanı ister yazı yazarak, ister resim paylaşarak isterseniz de bir web deposu olarak kullanabilirsiniz.

  Fotoğraf Albümleri
  [​IMG]
  Paylaşmak istediğiniz fotoğrafları kolayca yükleyerek albümler oluşturabilirsiniz, ziyaretçilerinizle paylaşabilir ve yorumlamalarına izin verebilirsiniz.

  MMS Bloglama
  [​IMG]
  İstediğiniz bir içeriği yahut resmi, telefonunuzun MMS özelliğini kullanarak kolayca bloğunuzda yayınlayabilirsiniz. Bunun için yine size ücretsiz tahsis edilen adresi kullanabilirsiniz.

  Mobil Optimizasyon

  My Opera web sayfaları mobil bir telefonla yahut benzer bir araçla en iyi görünümü elde etmesi amacıyla optimize edilmiştir. Performansını görmek için denemelisiniz.

  Geniş Bir Sosyal Topluluk

  My Opera Topluluğu oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Dünyanın birçok yerinden birçok yeni insanla tanışarak yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

  Arama Motorları Optimizasyonu

  My Opera blog sayfaları, arama motorlarında kolayca bulunabilmesi amacıyla optimize edilmiştir. Blog yazınızda vermiş olduğunuz başlık aynı zamanda sayfa adresinde de yer almaktadır. Buna ek olarak fotoğraflarınıza da istediğiniz açıklamaları girebilirsiniz.

  Tüm bu özelliklere ek olarak kendinize ait forumlar oluşturabilir, gruplar kurabilir, istediğiniz gibi dizayn edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Daha fazla beklemeden bu dünyanın kapılarını aralayın


  My Opera çok yakın bir zamanda yepyeni bir çehre ile karşınızda olacak.
  [​IMG]


   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 26 Şub 2012
Yükleniyor...