Nisan 2011 Aslan Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 23 Mar 2011 tarihinde açılan konu

 1. Aslan Burcu Nisan 2011 burç analizi
  2011 nisan ayı aslan burcu yorumları
  Nisan 2011 de Aslan burcunu neler bekliyor


  Nisan 2011 Aslan Burcu


  Kendinizi son derece enerjik hissedecek ve liderlik için savaşacak gücü içinizde bulabileceksiniz. Ay boyunca Boğa burcunda bulunan Venüs ve Merkür’ün etkisiyle kariyerinizde yapacağınız anlaşmalarda çeşitli zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz.

  Yakın çevrenizle yaşadığınız olaylar, ortak kullanımda olduğunuz maddi manevi konularda yaşadığınız ani değişimler ve günlük yaşamınızın değişimi gibi konularda test edilmeye devam ediyorsunuz. Bu ay özellikle 23 Nisan tarihinde Saturn ve Uranusun yapacağı tam opozisyonla bu gerginliği biraz daha fazla hissedebilirsiniz.

  14 Nisan’daki yeni ay hayalini kurduğunuz ilişki ile hayatınızın anlamını sorgulayıp anlamlandırabileceğiniz ifadesini taşıyor. Hatta belki de yeni bir kariyer müjdesi bile verebilir, belli olmaz.

  18 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile iş konularında yapacağınız anlaşmalar konusunda daha dikkatli olmalısınız. Yanılgılarla karşılaşabilirsiniz. Her zamankinden daha dikkatli incelemekte fayda var. 25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte sosyal çevrenizde ve arkadaş grubunuzda daha girişken olacaksınız ve hoş toplantılar gündeme gelecek.

  susan miller​
   
Yükleniyor...